коли вік починає викликати проблеми під час водіння Au

Більшість лікарів погоджуються, що перші ознаки хвороби Альцгеймера і недоумства може бути, хоча встановити, але що може бути ще важче приймаючи рішення про те, як і коли приймати ключі від машини водія, який розраховує на свій транспортний засіб у їх день у день життя.

Массачусетський технологічний інститут (Хартфорд і Массачусетського технологічного інституту в) Вік лабораторія призначена для надання допомоги сім’ям розпізнавати ознаки хвороби Альцгеймера і деменції в одному з життя члена їх родини. Один розділ на своєму сайті Вік Лабораторії імені, розмови зі старими драйверами пропонує ідеї про те, щоб прояснити ситуацію і про що говорити з водієм ви думаєте, може мати один з цих важких хвороб.

Хвороби Альцгеймера і деменції може заплутати водія для нього достатньо, щоб зробити деякі радикальні помилку, і порушення судового рішення, яке може вплинути на його сприйняття відстані, блок його від необхідності швидкої реакції на дорозі, і в кінцевому підсумку зробити їх рушійною небезпеку не тільки до себе, а й іншим людям русі по тій же дорозі, а також. На жаль, ці захворювання не дають людям можливість зрозуміти, що вони не безпечного водіння автомобіля. Люди, які страждають від цих двох хвороб думаю, що вони прекрасно підходять.
І це може розбити серце зупинки одного з них від водіння і відняти у них право бути незалежним і вільним на дорозі, але це тільки на краще. Рішення прийнято, щоб зупинити хворих людей від попадання в якісь неприємності вони не можуть контролювати або впоратися.

Кілька кроків, які можуть бути прийняті для полегшення переходу від водія пасажирського є:

* Обмежити водіння в денний час, тільки з кількістю годин макс
* Тільки водійське посвідчення на дорогах вони добре знають,
* Попросіть друзів і родичів, щоб допомогти з транспортуванням і ніколи їх не їхати одному
* Домовитися, щоб продукти доставлені, якщо це необхідно

Ви повинні перевірити їх водіння, якщо у вас є ця можливість. Існує не будь-які випробування, які показали б, якщо водій має чи не має хвороба Альцгеймера або деменції, але ви могли б спробувати зробити деякі оцінки і судити про їх водійські здібності.

Існують різні види тестів онлайн для тих, хто хоче спробувати їх на членів їх сімей. Ми розповімо вам, як зробити завдань. Ось інші речі, щоб читати про:

* Не соромтеся говорити з іншими членами сім’ї про ваше турбота. Переконатися, що всі в сім’ї займається і хоче допомогти водієві. Тримайте очей на нього.
* Постарайтеся звернути увагу на всі помилки, потенційно хвора людина робить на дорозі. Зазначимо їх і поговорити з іншими членами сім’ї про них.
* Будьте впевнені, щоб обговорити можливі альтернативи до водіння, коли ви говорите з людиною, яка потребує допомоги. Не одержати їх в обороні, і переконати їх, що їх воля не відвозили
* При необхідності, отримати допомогу від лікаря або медичної допомоги, щоб допомогти пояснити людині, що може бути серйозною проблемою.

Будь ласка, захистити тих, хто потребують вашої допомоги. Деякі з них можуть навіть не розуміють, що вони знаходяться в небезпеці. Авто страхування було зроблено, щоб тримати людей з ризику. Пам’ятайте про це.