коли ви повинні купити GAP страхування автомобіля

GAP страхування автомобіля покриває різницю між тим, що автомобіль стоїть і те, що ви зобов’язані на автомобілі. Він вступає в гру, якщо автомобіль був вкрадений або склали (пошкоджені до такого ступеня, що ремонт буде коштувати більше, ніж автомобіль коштує), а власник все ще робить платежів.

Як працює Gap Страхування – див. приклад – не про точні цифри

1. Ви обираєте автомобіль, який коштує $ 25 000, і ви вести це від партії.
2. Після оплати початкового внеску ви зобов’язані $ 24000 в автомобілі платежі протягом 5 років (0% ставки по кредитах = $ 400 платежів за автомобіль).
3. Ви купуєте страхування фізичних ушкоджень (всеосяжний і зіткнення) з $ 500 франшизи, щоб захистити вас від пошкоджень і втрат.
4. Ви потрапили в аварію, поки ви ще шкереберть на Вашій кредит або лізинг (“догори ногами” означає, через більш на автомобілі, ніж вона коштує) і двигун автомобіля склав.
5. Страхова компанія визначає, що Реальна вартість автомобіля складає всього $ 22000, але в момент настання страхового випадку Ви все ще повинні $ 23500.
6.GAP страхування повинна оплатити різницю плюс Вашої франшизи на загальну суму $ 2000. (Не всі політики розриву в оплаті франшизи.)

Три основні види страхування

Фінанси Gap Страхування – покриває розрив між загальним пропозицією втрати вашого страховика і загальна Ви все ще повинні кредиторам. Цей вид страхування часто пропонуються автодилерами.
Повернутися на рахунки GAP страхування – покриває різницю між загальним пропозицією збиток від вашої страхової компанії, і оригінальне Ціна ви оплатили для вашого автомобіля, вказаному в рахунку-фактурі.
Заміна автомобіля Gap Страхування – дозволяє придбати новий автомобіль на подолання розриву між загальним пропозицією збиток від вашої страхової компанії і останньої ринкової вартості нового автомобіля. Це допомагає урахуванням коливання цін на нові автомобілі.

страхування автомобіля кришки – розрив

1. Купив протягом 3 місяців з моменту поставки

Це покриває розрив між первинним страховиком розрахунків і або:

Первісна ціна рахунки
Нові для заміни відпрацьованого
Фінанси видатних

прийнятність

Нових і старих автомобілів до п’яти років на початку політики
Легкових автомобілів і фургонів належать прямій, на фінансах або орендовані
Вантажні автомобілі на фінансах або орендовані
Мотоцикли належать прямій або з фінансів
Мотор будинків, що належать прямій або з фінансів
Політики повинні бути куплені протягом трьох місяців з моменту поставки

2. Купив після 3 місяців з моменту поставки.

Це покриває розрив між первинним страховиком розрахунків і Паркера ‘приватного блага “оцінки.
прийнятність

Використано автомобілів і фургонів до десяти років на початку політики
Транспортних засобів, що належать прямій, з фінансів, але не орендовані
Будь-який тип загального страхування транспортного засобу приймається (у тому числі третім особам)
Політики можуть бути куплені в будь-який час після пологів

хто потребує GAP страхування автомобіля?
Якщо ви придбали або орендували новий автомобіль і не були в змозі дозволити собі великий початковий внесок, вам може знадобитися розрив страхування.

Єдине, що слід пам’ятати, якщо ви лізинг автомобіля: Часто лізингові компанії включають в себе страхування зазору або кредиту / лізингу виграшу освітленням в своїх контрактах, тому переконайтеся, що ви переглянете договір, перш ніж купити його з вашої компанії автострахування.

Хто не повинен купити страховку проміжку?
Автомобільні покупці, хто влаштував їх вниз, і щомісячні платежі таким чином, щоб гарантувати, що вони не будуть “догори ногами” на автомобіль для будь-якого значного періоду часу.