коли вдома страхування є «безпеки» чистої

Останні дослідження показують, що багато британців усе більше визнають, що вони відчувають себе менш захищеними, а не належним чином захищені в своїх власних будинках.

Спокій Огляду страховика Великобританії, показало, що, незважаючи на багато людей у ​​Великобританії почуття безпеки у себе вдома, майже половина респондентів ні. Інші страхових висловили стурбованість тим, що рецесія може призвести до сплеску внутрішнього зломів.

Не так давно фахівці страховика, Hiscox сказав, що кредитна криза може спровокувати зростання крадіжок страхування, пов’язаного з будинком стверджує, після періоду процвітання та загального підвищення споживачів накопичуються цінні особисті речі.

Зростання крадіжок і пожеж претензій
Офіційні дані показують, що власники будинку, в середньому, в три рази більше портативних цінностей, включаючи цифрове обладнання, таке як телевізори з плоским екраном, MP3-плеєри і плеєрах. Вони також мають більше ювелірних виробів, годинників та образотворчого мистецтва, ніж десять років тому. Значення страхування клієнтів вміст зросла на 20 відсотків протягом останніх 5 років.

Тим не менш, це не просто крадіжок та крадіжок, що домовласники стурбовані; палючого випрямлячі волосся останнім часом викликає реальну спустошення в будинку після того, як все більше жінок спалили свої повідомлення килими в пошуках ідеального волосся робити. Згідно зі статистичними даними Асоціації британських страховиків показує, що 200 будинків страждають від вогню разів на день у Великобританії.

Вважається, що там був 16-відсоткове зростання числа домашніх страхових випадків за спалювання килими через випрямлення праски. Температура деяких випрямлячі для волосся доступні на головній вулиці може досягати шиплячих 200 ° С і, якщо залишити на підлозі включено може встановити килим на вогні протягом десяти хвилин.

Багато страхових поліси додому не поширюється на пошкодження до килимів в результаті спалювання, якщо вони не винесли кришку додаткового випадкового пошкодження. Страховик Суінтон закликає домогосподарств, щоб перевірити їх політику, з тим щоб з’ясувати, вони покриті. У випадках, коли вони не застраховані, то варто консультації брокера про додавання його.

Захист від поганої погоди
Зимовий час, коли ми відступаємо до тепла і безпеки наших будинків, однак, погана погода, що постраждалих районах Великобританії привів до зростання претензій додому кришку. Звіти показують, що ця зима була найважчою, понесені у Великобританії протягом 18 років, і показує, чому домовласники повинні мати право рівень покриття на місці.

Був також збільшення попередження про повені і домашніх господарств поновлення їх політика має переконатися, що вона покриває погоду і повені. Є додаткове через ринок, який часто буває корисно для тих, хто живе в районі, як правило, вважається сильно постраждали від зимової погоди.

Це включає в себе головну Галіфаксу аварійного кришкою, яка пропонує 24/7 телефон довіри за додаткові £ 3 місяці і гарантій забезпечення затвердженої ремісник який гарантуватиме, що власність є безпечним протягом декількох годин.

Більшість зміст політики будуть охоплювати на предмети домашнього ужитку, проте домовласники повинні знати їх зміст обмежують і інформувати своїх послуг, якщо з будь-яких ексцесів. Надзвичайно важливо, коли вивезення страхування житла, отримання відповідних кришка гарантує, що домогосподарства робить крадіжку претензія або будь-якого іншого позову повністю покриваються.