колекції старовинних срібних доларів

Хоббі збору старих срібних доларів є той, який звертається для дуже багатьох людей, але одна справа мати на увазі, є привабливість старі монети часто в тому, що їх може бути кілька конструкцій з хоча б одного року карбування. Різниця в конструкції цих старих монет пов’язано з ранньої практики, яка була використана ручне гравіювання з кожної матриці таким чином, колекціонер знайде також протягом декількох десятків різновидів для всіх дат між 1795 – 1803. Ці ранні приклади монет, які карбували на Монетному дворі США містять певну ауру про їх дизайн, який зробив ці старі срібні долари звернутися до колекціонерів.

Пенні є єдиним, що деномінація була викарбувана щороку з самого початку в перші десять років м’яти виробництва. Тому що не було продовження розвідки доларів США, президент Томас Джефферсон зупинили виробництво цих старих срібних доларів. Доларів США були замінені трохи важче іспанського 8 Реалі і монети США були направлені в Карибському басейні, де вони потім повернувся в США і recoined безкоштовно в додаткові доларів США з експортером заволодіння ніякої різниці у змісті срібла . Цей процес буде гарантувати, що не буде ніякого звернення в доларах США, але ці старі срібні долари буде експортуватися за кордон у той час як старі, іноземні гроші залишатимуться в обігу в Сполучених Штатах. Цей процес був названий закону Грешема.

Такий же процес був використаний протягом деякого часу після початку 20-го століття. Будь-які монети, які містять занадто велику кількість дорогоцінного металу був розплавлений, а потім продані в той час як злитки монети, які були занадто легкі і були експортовані в інші країни, де вони були обмінені на більш важку вагу монет. Труднощі в підтримці балансу цих двох процесів, що призвело до припинення золота в карбуванні монет в 1930-х і 1940-х років з сріблом по тому ж шляху в кінці 1960 і початку 1970-х років.

Сьогодні старі срібні долари мають більше значення для колекціонерів, ніж вони були в минулому. Якщо вони не можуть мати значення в якості платіжного засобу в багатьох випадках вони стоять багато колекціонерів та інвесторів. Стара монета має більш високу цінність, коли вона зустрічається рідше, тому що колекціонери готові платити багато більше за монети вони важко отримати. Точно так само інвестори готові йти на великі довжини, щоб продати свої колекції колекціонерів. Важче знайти стару монету срібний долар більше вам доведеться платити, як колектор і чим більше інвестор прибуток від угоди.

Монети колекціонери вирішили додати в свої колекції, як правило, в силу певних конструкцій, які звертаються до них або дизайн, який був карбувати в обмеженій кількості. Як і будь-які інші монети Ви також знайдете кілька монет, які карбували неправильно, і це припаде до душі колекціонерам більше, ніж монета, яка була відмінно пробив, коли вона була викарбувана.