кожен повинен мати страхування життя

Поліс страхування життя є невід’ємною частиною всього фінансового планування. Якщо у вас є така політика на місце ви плануєте для фінансового здоров’я ваших підопічних, переконавшись, що вони не залишилися з будь-якими боргами після вашої смерті. Гроші, які вони отримують від вас політика може піти на оплату для ваших витрат на похорон, які в іншому випадку вони повинні були б платити самі.

Це також стосується до державних та федеральних податків – Політика забезпечує кошти, необхідні для оплати податків смерті. Якщо у вас є сім’я, яка залежить від вашого доходу, гроші від страхування життя допоможе замінити цей доходу для них. Важливо пам’ятати про це, коли переглядав видів страхування життя.

Обсяг страхування життя потрібно залежно від тарифного плану за гроші. Якщо у вас є молода сім’я, то вам потрібно значна кількість страхування життя, щоб переконатися, що вони добре піклуються після вашої смерті, і що у них достатньо грошей, щоб жити комфортно.

Ви повинні мати достатньо грошей в політиці, які дадуть їм таку ж суму грошей, яку ви були б надавати. Ви також повинні включати в себе додаткові суми грошей, наприклад, платити за ваші витрати на похорон, сплата податків, технічне обслуговування будинку і сім’ї, вища освіта для дітей і т.д.

Один аспект, який багато людей не вважають, вони виймають страхування життя є те, що додатковий дохід ви отримаєте, навіть якщо ви не принесете цей дохід будинку на зарплату. Якщо у вас є пакет користь для здоров’я від вашої роботи, вашої сім’ї буде втрачати ці переваги, коли ви вже не навколо. Таким чином, ви повинні переконатися, що ваш доступного страхування життя достатньо, щоб покрити медичні витрати на потреби сім’ї.

Існують два основних види страхування життя, які можна придбати – термін і все життя. Термін страхування життя є найпростішим з цих типів. Ви берете свою політику протягом певного періоду часу, наприклад, десять чи двадцять років.

Якщо ви все ще живі в кінці цього терміну, політика недійсним і ви повинні прийняти ще одну політику на новий термін. Це і є мета виплати по страхуванню життя – Ви сподіваєтеся, що живий і що ваша сім’я не доведеться його використовувати, але ви хочете мати планування в місці на всякий випадок вони роблять.

Інший вид страхування життя, все життя, буде охоплювати вас на все життя, незалежно від того, якого віку це може бути. У цій категорії є кілька різних типів полісів страхування життя можна купити в залежності від ваших потреб.

Вартість поліса страхування життя залежить від виду страхування ви обираєте, а й від інших факторів, а також. Ваш вік є визначальним фактором – ви молодше, коли ви берете політики, тим дешевше він буде.

Якщо у вас є які-небудь проблеми зі здоров’ям вони також відіграють певну роль у вартість поліса, і вони можуть навіть бути виключені з політики, якщо вони є умови, які можуть призвести до смерті. Ваше заняття може також вплинути на вартість поліса, якщо ви працюєте в роботу, яка вважається небезпечним або якщо є багато травм на роботі.