когнітивного дисонансу і реформи медичного страхування

Національні суперечки закрученою навколо реформи охорони здоров’я стало однією з головних тем розмови протягом першого року президента Обами в офісі. Він агітував з цього питання, і зробив його центральним елементом його внутрішньої політики. Багато політичних аналітиків в даний час розглядає, що бути поганий хід. Поточні опитування показують, що більшість американців виступають проти нинішніх пропозицій Конгресу для реформи медичної страховки. З демократи втрачають свої докази пірата більшість у сенаті, він здається менш вірогідним, що всеосяжне законодавство буде пройдена.

Обама нещодавно обіцяв просуванню реформи галузі медичного страхування, що дуже ризиковано для переобрання його партії перспективи. Тим не менш, він може давати нації, що вона хоче – навіть якщо він не знає ще. Хоча це звучить як поблажливо заяву ліберальні еліти, інші числа опитування нести його. Зростання консервативних “Чаювання” активістів і їх протести зробити це важко повірити, але останній аналіз від шановних Нової Англії Журналі медицини показує, що більше 80% американського населення схвалює чи іншій формі окремих реформи медичного страхування. Ця підтримка, на жаль для адміністрації Обами, випаровується, коли громадськість дізнається про специфіку будь-якого конкретного плану.

На думку експертів, психологічні phemomenon когнітивного дисонансу винен. Коли людина має дві суперечливі ідеї відразу, гнів і занепокоєння результат. Когнітивний дисонанс не чисто американський, але журналіст Абігейл Траффорд стверджує, що реформа охорони здоров’я є прекрасним прикладом американського менталітету. Зрештою, ця нація народилася з піонерів в пошуках свободи від тиранії британського уряду. Образ міцний Індивідуаліст так само популярні з такої причини: американці досі є хранителями даних цінностей дорога. Багато з них також бажання їх життя і бізнесу бути вільним від втручання своїх урядів – звідси і либертарианской руху. Посилення регулювання компаній медичного страхування проти того, що вони позначають, і загрожує подальше вторгнення Великого Брата.

З іншого боку, Сполучені Штати не контролюється анархії. Хоча за незалежність і індивідуальних настроїв надзвичайно популярна в Америці, громадськість ніколи не виступаємо за повну відсутність законів. Незважаючи на їх політичних та ідеологічних поглядів, більшість американців хочуть, принаймні, деякий ступінь законності і порядку. Персональна відповідальність є важливим, але мало хто серйозно припустив, що, наприклад, громадські пожежні бути демонтовані на користь людей або наймати приватні фірми, щоб загасити вогонь, або мають власність і живе знищені. Навіть ті, хто постійно вимагає значного зниження податків уряд не пропоную покінчити з податками, для них певні (хоча й обмежений) державні послуги коштують деякі посягання на їх особистий дохід.

Середній американець хоче чи іншій формі соціального захисту, хоча багато хто не можете зрозуміти це. Люди мають різні думки про те, як широко і глибоко, що безпека повинна бути чистою, але все ж вважаю, що повинна існувати. Ніхто інший, як маленького уряду прихильником президент Рональд Рейган підписав закон, який вимагає лікарні і машини швидкої допомоги для надання екстреної медичної послуги, чи ні людина має медичну страховку або платоспроможності. Тим не менш, вони не хочуть, законів, спрямованих на попередження їх від звернення до лікарні, в першу чергу. Експерти порівнюють цей менталітет до збій мотоциклістів: мотоцикліст (або американський резидент), може не сподобається, що державне втручання мандатів, що він або вона носить шолом (або купує медичну страховку), але він або вона хотіли б, щоб уряд надати йому або їй невідкладної медичної допомоги після аварії (або іншої події здоров’я). Європейці, навпаки, більш чесні з собою: в цілому колективістські суспільства, вони вибрали декілька менше незалежності сильніше соціального захисту, і платити вищі податки, щоб жити в країні, яка забезпечує його.

Яке це має відношення до поточної дискусії реформи охорони здоров’я? Психологи виявили, що когнітивний дисонанс, залишається невирішеною, що змушує людей ставати зліше і оборонні, щоб виправдати свою позицію до себе. Це могло б пояснити частина vitrol, який прийшов з обох сторін. У ці дні, програми страхування Medicare для літніх людей користується великою популярністю, незважаючи на схожі початкові суперечки. Когнітивний дисонанс викликає літніх американців, які виступають проти медичної реформи страхування вимагати від федерального уряду “прийняти їх руки [їх] Medicare», будучи не в змозі зрозуміти іронію цієї заяви. На жаль для прихильників індивідуального реформи медичного страхування, багато американці не були ефективно переконаний, що в ньому для них.