кобра медичного страхування, підлим покарання

COBRA, Консолідований бюджет Омнібус примирення закону: чому люди засуджують його, але за іронією долі набуває його у той же час. У зв’язку з цим роком, AOS світового економічного спаду, багато людей звільнені зі своїх робочих місць. І як це передбачено в COBRA (який був закон, прийнятий покійного президента Рональда Рейгана, уряду сказав, щоб допомогти своїм людям можливість покупки медичного страхування зі своїх минулих роботодавців}. Звичайно, це положення, яке допомагає бідним людям , які не є достатньо старий, щоб претендувати на Medicare, прожити в скрутну хвилину, але це також те, що нагадує людям так багато разів краще, це змушує їх відчувати себе стигматизації повинні використовувати його так, як це було б, якщо вони необхідні талони на харчування.

COBRA, AOS в першу чергу містить положення, які колишні працівники, пенсіонери, а також їх подружжю і дітям дозволяють мати тимчасове продовження їх медичного страхування на групові тарифи. Однак вона не може заперечувати, що групового медичного страхування в COBRA багато дорожче, ніж той, який охоплює тих, хто як і раніше зайняті. Це тому, що роботодавці зобов’язані сплачувати частину премій своїм співробітникам.

Включені в медичній допомозі COBRA є; стаціонарної допомоги (стаціонарне або амбулаторне), лікаря, хірургічні та інші великі медичні пільги, а також відпускаються за рецептом ліків та інших медичних піклується таких як стоматологічні клініки. Хіба, АОТ це велике полегшення для багатьох людей, щоб отримати ці пільги? Тим не менш, це, здавалося, позбавило цих людей свій шанс, щоб жити комфортно.

Ми, Äôve відомо гармонійно пара, яка живе; якій чоловік наближається до 70, AOS і його дружиною близько 7 років молодше. Чоловік втратив роботу в якості полиці Стокер протягом досить довгого часу назад і отримує пару тисяч доларів від його соціального перевірки безпеки, яка більш-менш в порядку. Його дружина, хоча працював в якості керівника книгарні донедавна вона не отримала постійне звільнені, тому що мережа книгарень було скоротити. Вона втратила свою зарплату, вона ніколи не була б в змозі дозволити собі дорогі їй ліки для кров’яного тиску і болю в спині, якби вона була не в змозі подати заявку на виплату COBRA медичних, купувати його у книгарні на пару сотень доларів кожен місяць, і вона була вдячна. Тим не менш, це, ймовірно, зміниться, тому що президент Обама, AOS бізнес пакет стимулів у цей момент дозволяє безробітних і звільнених громадян відстоювати свої COBRA медичне страхування протягом всього лише дев’ять місяців. У березні їй знадобиться, щоб розщедритися на половину своєї зарплати придбати страховку, а вона тільки робить близько $ 1000 з її допомоги по безробіттю. Вони задаються питанням, що вони збираються жити тепер.

Чому COBRA плану наполягають на відправці людей на роботу в цьому економічному кліматі, скільки робочих місць там для людей похилого віку, які забезпечують їм здоров’я переваг в порівнянні з їх заробітної плати? Чи є необхідність для уряду, щоб змусити людей працювати до знемоги, навіть якщо вони, Aore погано себе почуває? Що ще залишається для тих, хто буде звільнений, хто може, АОТ стверджують, що їх 9-місячний переваги COBRA здоров’я. Це як нові рамки роботи COBRA, більшість звільнених людей отримують допомоги з безробіття в розмірі $ 1000 або менше проте середній оплати COBRA становить близько $ 800 або менше.

Уряд дійсно бачить, що є проблема тут, і вони намагаються реформувати COBRA медичного страхового акта. Але це займе час. Те, що ви, що якщо як літня пара, ваші переваги закінчуються дуже скоро? Люди потребують короткостроковій перспективі медичне страхування.

Ну, перше правило гри полягає в тому, щоб ніколи не припините робити платежі за страхування COBRA медичне. Як субсидійованій процентної наближається до свого кінця, ніякого спеціального повідомлення не буде відправлено на своїх благодійників, за винятком законопроекту громіздким, тим самим, змушуючи вас, щоб знайти шляхи і засоби, щоб оплатити його відразу. Як тільки ви припиніть платежів, що, AOS час вони починають вважаючи вас, як не мають медичної страховки. Ви alotted 63-денного відліку перед постійно втрати виплаченого страхового COBRA. Якщо ви дасте у всіх ваших гроші, що залишилися саме вчасно, ваша страхова є безпечним. Якщо це займає більше часу, ніж це, то, коли ви приходите до них для покриття в один прекрасний день, вони вважають вас, як усі новачки, і ви повинні будете заплатити неуявну премій, як і будь-який новий клієнт страхування з усіма видами існуючих захворювань робить. Чому б не дозволити групі медичного страхування просто продовжувати?

Коли закон проходить і робить COBRA медичного страхування добрішими до людей, вони будуть платити тобі за все, що ви витратили. Якщо ви постійно запитувати вашого COBRA адміністратора оновлень для вашого повернення, коли прийде, ви будете повідомлені. Один, звичайно, сподівається, що сенс переважає над у Вашингтоні.