клієнтів в чорному НЕ винагороджуються банками

У нещодавній доповіді стверджує, що, незважаючи на цінові війни серед банків, що більшість з них не пропонують досить хорошим стимулів для тих, чиї рахунки в кредит.

MoneyExpert стверджують, що середня процентна ставка по кредитних зросли у високих берегах вулиці, а й сповідує, що їх недостатньо компенсують своїм клієнтам для переважаючих під час такого складного економічного спаду. Вона припускає, що, хоча зазвичай спостерігається зростання до 2% від ставки за кредитами – у порівнянні з 1,6% минулого року – клієнти досі пропонуються менше 1% ставки на багатьох банках на поточних рахунках, які знаходяться в кредит.

Ці пропозиції менше 1% впали, але 56%, більше половини всіх поточних рахунків, були запропоновані цим низький показник у 2007 році. Поточні дані показують, що 45% всіх продуктів, доступних пропонуємо цей рівень інтересу. MoneyExpert спонукають банки, щоб компенсувати їх клієнтів, які знаходяться в кредитних в ці важкі часи, що економіка переживає з вартістю життя росте, на ринку житла спотикання, і споживачі не витрачають.
Директор MoneyExpert, Sean Gardner, сказав: “Відрадно бачити, банки отримують свої будинки в порядок і пропонують кращі відсоткові ставки для клієнтів з позитивною балансів. Але давайте будемо чесні – майже половина всіх рахунків клієнтів винагороду, які знаходяться в чорному з менш 1% річних. Це жахливе повернення. Враховуючи є рахунки, там пропонують у десять разів, що сума відсотків, клієнти не повинні погоджуватися на нечесну угоду. ”

Для клієнтів, що не у вигідному положенні, будучи в чорному, у зв’язку з постійним тиском цієї похмурої фінансовий клімат, курс дій для багатьох може бути консолідації боргу кредиту, ми сподіваємося, контролю та управління витратами.

Г-н Гарднер повідомив, що для рахунку платити за 1%, що звук середня ставка буде 3,57%, і він настійно закликав споживачів шукати і тільки погоджуватися на цей показник і вище, щоб переконатися, що вони отримують хорошу цінність за свої гроші.

Групи провели дослідження і виявили лише 6 банків Великобританії запропонували 15 поточних рахунків пропонують процентні ставки за кредитами більш ніж на 5%. Lloyds TSB відзначилися з їх 2% більше, ніж їх плюси рахунок з 4% до 6%. Фінансовим консалтингом намітити іншому кінці спектру, що більшість високих берегах вулиці пропонується 1% по мінімум однієї зі своїх поточних рахунків.

Г-н Гарднер також повідомив про значущість підтримки клієнтів банків і будь-які інші переваги, які банк може запропонувати крім хорошій швидкості заголовок. Клієнт повинен бути впевнений, що вони вибирають банк, який може надати всі можливості, які вони вимагають.

Споживачів, які виявилися намагаються йти в ногу зі збільшенням витрат останнім часом, можливо, добре було консолідуватися з кредитом, щоб мати можливість керувати своїми виплати кожен місяць. У недавньому дослідженні, проведеному в Lloyds TSB вони продемонстрували, що в останній рік все більше і більше людей відчувають себе вщипнути. Їх барометром інфляції припускає, що 90% людей вважають, що мало місце підвищення цін на товари і послуги протягом останніх 12 місяців.