ключ до щасливого життя

Вихід на пенсію те, що більшість людей з нетерпінням чекати. Шанс зробити перерву, щоб весь час для себе, щоб насолоджуватися життям після багатьох років напруженої роботи, дійсно, дуже привабливо перспектива. Проте, фінансова нестабільність робить майбутнє пенсійного трохи похмурим.

похмура реальність пенсійного

Для багатьох пенсіонерів, які мають інвестицій та заощаджень може мати велике значення, коли пенсійний прибуває. Справді, останні дослідження показують, що пенсіонери сьогодні лише розраховувати на свої особисті заощадження для підтримки. Хоча уряд дає соціального забезпечення, не всі компанії або роботодавці надають традиційні пенсій для своїх працівників. За даними Бостонського коледжу Центру досліджень виходу на пенсію в 2003 році було тільки 19% працівників, які мають традиційні пенсії для їх підтримки. Цей відсоток продовжує знижуватися, так як все більше і більше роботодавців урізати пенсійні плани для своїх співробітників.

Зіткнувшись з цією реальністю, вона, безумовно, важлива, щоб зробити необхідні приготування в ранньому віці мати надійні особисті заощадження в майбутньому. інвестування в страхування, виплати дивідендів акції, державні облігації, корпоративні облігації, нерухомість, Казначейство, захищеним від інфляції цінні папери (TIPS), негайний фіксована рента і пенсійні плани великі варіанти по економії коштів. Таким чином, пенсіонер може мати гарантію того, що він буде мати фінансову підтримку, яку він може розраховувати на з або без традиційної пенсії.

простого життя

Інша справа, що пенсіонери повинні ретельно розглянути той факт, що їм потрібно, щоб не упустити свої витрати. Без постійного джерела доходу і тільки свої заощадження, щоб підтримати їх, було б дуже важко, якщо ця система підтримки буде відставати. Таким чином, заманливо, як це може бути, щоб пустити пил в очі чи купувати дорогі речі, ця звичка слід уникати. Простий життя є ключовим. Пенсіонер повинен усвідомити, що мають необхідне для повсякденного життя має бути достатньо, і немає ніякої необхідності жити екстравагантно, навіть коли він, здається, є ресурси.

Чи означає це, що пенсіонери не можуть заробити собі на життя більше? Звичайно, ні. Будучи співробітником не єдиний спосіб заробити на життя. Є й інші речі, що пенсіонери можуть зробити, навіть не виходячи зі своїх будинків, щоб дати їм додатковий бюджет. Наприклад, Позаштатний письмовій формі популярна професія в ці дні. З усім своїм досвідом в житті, вони можуть поділитися стільки через їх написання і платять у той же час. Інші варіанти можуть бути городництва, роблячи твори мистецтва або ремесла, або поворот будь-якого хобі, яке вони люблять робити в малому бізнесі. Крім отримання додаткового доходу, здійснюючи дії, що вони користуються може дати їм відчуття радості і задоволення.

зберігаючи позитивний дух
Фінансові питання не єдині важливі речі в житті. Звичайно, немає нічого важливішого, ніж наше здоров’я і благополуччя. Пенсіонери схильні до неактивним способом життя і депресія. Ось чому адекватні вправи і здорову дієту мають вирішальне значення. Це доведений факт, що люди, які їдять добре, і які мають достатньо фізичної активності більш стійкі проти хвороб і депресії.

Зберігаючи позитивний дух Також величезну допомогу не тільки для розуму, але і для тіла, а також. Розвивайте ваше фізичне, психічне, емоційне і духовне благополуччя буде тримати вас щасливими, як ви насолоджуватися плодами своєї праці на Вашу відставку.