ключові фактори слід враховувати при купівлі низької вартості медичного страхування

На жаль, ми не всі пощастило мати медичну страховку, що надаються нашою роботодавців, тому ми небудь угоду з NHS і його черг або ми підготувати альтернативний варіант. На відміну від, здавалося б, бездонна прірва грошей ваш роботодавець може мати більшість з нас повинні спостерігати кожне пенні. При цьому, при розгляді медичного страхування нам важливо розглянути всі наявні варіанти і переконатися, що ми отримуємо краще покриття за ціною.

Ми всі схильні повернути до приватного сектору з тих же причин, ми хочемо лікування, коли ми потребуємо цього, і ми хотіли, щоб ставилися в приємній обстановці, з домашнім комфортом, такі як телебачення, інтернет і вибору їжі, коли ми цього хочемо.

Кришка медичного страхування може коливатися значно від дуже простий без вишукувань плану прикриття стаціонарне лікування тільки комплексного медичного страхування прикриттям для будь-яких потреб, у тому числі подібних альтернативних методів лікування і зарубіжних кришку. Це не дивно, з таким різним кришка поставляється широкий діапазон цін.

При пошуку доступного медичного страхування важливо визнати факторів, які будуть впливати на ваші щомісячні премії. Як і з будь страховий поліс ви повинні розглянути ряд провайдерів при цитуванні, страховики ціна їх політики-різному, тому одним страховиком цілком може дивитися на вас більш прихильно, ніж іншим і, у свою чергу дамо вам нижчими ставками.

Є цілий ряд особистісних факторів, які будуть впливати ваші премії, деякі ви можете контролювати інших, на жаль не дуже. Вік є ключовим фактором при цитуванні для плану медичного страхування, як ми старіємо, тому наша ймовірність вимагають лікування збільшується і, отже, так що наші страхові внески. Медичне страхування є переглянуті щороку, і на відміну від страхування життя немає можливість зафіксувати премій.

Якщо ви курите, ви можете очікувати завищені премії, небезпеки для здоров’я, перебувають там на пачки сигарет в ці дні таким чином, немає потреби пояснювати, страховики побудувати додатковий ризик курця нав’язує їх у премії при цитуванні. Більшість страховиків визначити курця, як будь-яка людина, який використовував тютюнових виробів протягом останніх 12 місяців.

Один особистий фактор, який ви можете контролювати свій спосіб життя, багато страховики надають знижки для тих, хто веде активний спосіб життя, ті, хто регулярні фізичні вправи і, як правило, в доброму здоров’ї.
Тепер ми перейдемо до варіантів політики, які допоможуть вам заощадити на щомісячних премій. Кришка може значно змінюватися, проте ми можемо класифікувати приблизно медичного страхування в основні плани, середніх і всеосяжного медичного страхування.

З планів медичного страхування, має тенденцію бути лінійна залежність між рівнем амбулаторного покрити ваші план передбачає і ціна, яку ви платите. Амбулаторне кришка включає діагностичні тести та консультації і, як правило, область найбільш формула винаходу. , Щоб скоротити ваші щомісячні премії ви можете вибрати скорочена допомога амбулаторно, ваш план, то швидше за все тільки охоплювати вас на стаціонарне лікування та денний стаціонар, але може допомогти знизити щомісячні премії значно.

Додаванні надлишку на свій сайт Політика може бути інший спосіб схуднення вниз ті премії, ексцеси можуть змінюватись від усього лише п’ятдесят фунтів до однієї тисячі. У тому числі перевищення ви погодилися сплатити вартість надлишкових по відношенню до будь-якого лікування Ви отримуєте. У тому числі перевищення у двісті п’ятдесят фунтів ваші щомісячні премії може знизити на цілих десять відсотків.

Іншим варіантом для розгляду є вашій лікарні список, деякі страховики будуть покривати вартість лікування в усіх лікарнях незалежно однак є й інші, які розщеплюють з Лондона і Прем’єр Лікарні. Якщо ви, ймовірно, не використовувати лікарень Лондона, як ви засновані на півночі Англії скажімо, то ви цілком можете є можливість видалити ці від вашої політики і заощадити на вашій премії.

Ну є багато, щоб думати про те, коли шукаєте доступне медичне страхування, і важливо, щоб бути розумним. Спробуйте проговорити словами експерта, вони будуть в змозі забезпечити керівництво і може навіть допомогти вам знайти більш низькими ставками, ніж якщо б ви мали піти прямим.