ключові страхування життя людини

Якщо ви є власником малого та середнього бізнесу, ключові Страхування людина дуже важлива, оскільки її успіх або невдача зазвичай залежить від декількох ключових осіб, які керують доходами для вашої компанії. Втрата одного з цих кращих людей через смерті або інвалідності може спустошити ваш бізнес і в кінцевому підсумку призвести до його падіння. Основні страхові людини призначена для захисту Вашої компанії від загрози одного з цих втрат і допоможе забезпечити кошти, необхідні для продовження успішної роботи.

Що таке ключ Страхування людина?

Основні страхові просто страхуванню життя і / або захисту страхування на випадок інвалідності, які ви купуєте на ваших ключових людей, щоб захистити вашу компанію в разі передчасної смерті або інвалідності. Ключових співробітників або ключові страхуванню виконавчих дасть вам душевний спокій, знаючи, що ваша компанія може тривати без перерви, якщо один з ваших ключових людей йде вниз. Якщо смерть або інвалідність вражає верхній менеджера з продажу або виконавчої влади, ключовим Страхування людина може бути різниця між Вашим бізнесом залишитися на плаву або того, щоб закрити двері!

Ключова життя людини та інвалідність страхування захищає ваша компанія не є ключовим людиною. Більшість ключових напрямків політики людині страхування купуються бізнесу з бізнесу, що є бенефіціаром і політика власника. З ключовими страхування в місці, якщо ключовий співробітник помирає або відключена, страхове відшкодування виплачується у вашій компанії і може бути використана для будь-яких цілей. Зазвичай використовується для ключових доходів страховий поліс включає покриття витрат, пов’язаних з пошуком заміни і здатна забезпечити грошовий потік необхідних для поточних проблем бізнесу.

Чи є у Вашій компанії ключові Страхування людина?

Якщо ваш бізнес може мати серйозний вплив (втрата доходу або клієнти), якщо одна або декілька з ваших ключових співробітників стає інвалідом або вмирає, ви повинні розглянути питання про придбання ключових Страхування осіб. Компанії всіх розмірів купити страховку, але це особливо важливо для малих підприємств, які мають значний вплив, якщо один ключ людина губиться.

Ключові страхування, також вибирають на життя власників бізнесу, щоб ефективно планувати бізнес поспіль. Ключові страхування життя і працездатності є ідеальним інструментом для викупу інтересах сім’ї померлого або інвалідів власника. У випадку смерті або інвалідності, компанія може викупити знаходяться в обігу акції бізнес від його або її майно ефективно платити справедливу ринкову вартість до спадкоємців і в той же час зберігаючи поточні власності. Багато хто має успішний бізнес купівлі-продажу угод у місці з фінансованої страхування життя і працездатності спеціально для цієї мети.

покупка ключових Страхування людина

Купівля ключових Страхування людина порівняно легко і в більшості випадків дуже доступним. Процес такий же, як придбання індивідуального життя і / або страхування на випадок інвалідності. Просте заяву на страхування на життя головною особою заповнюється і подається у страхову компанію. Звичайного іспиту страхування або “міні фізичні”, яка здійснюється за рахунок страхової компанії, необхідно поряд з деякою фінансової інформації про бізнес. Процес андеррайтингу, займає близько 3-6 тижнів, і після затвердження поліс видається. Нарешті, плата за першу премію це все, що потрібно, щоб зробити охоплення ефективними.

Якщо ваша компанія спирається на одному або двох ключових людей для великий відсоток від продажів або доходу, втрата одного з цих людей може означати кінець вашої компанії. Ключові страхування життя і працездатності є простим і доступним способом забезпечити спокій для вас і вашого бізнесу. Ціна на ключові страхування набагато менше, ніж втрати вашої компанії за рахунок вистачає інтелектуальних фінансового планування. За додатковою інформацією звертайтеся MEG Фінансові сьогодні в (877) 583-3955 або отримати миттєвий ключових страхування цитата людина тепер!