ключові страхування життя людини та оподаткування

Якщо ваша компанія має поліси страхування життя на ваших керівників або будь-яку клавішу людей на те пішло, ви повинні бути інформовані про можливі наслідки податків і вимоги, щоб уникнути оподаткування вигоди. Важливі зміни відбулися в останні кілька років, який може суттєво вплинути на оподаткування належить страхування життя. Наведена нижче інформація призначена для інформування вас про IRS правил, які були реалізовані протягом останніх кількох років, і те, що необхідно дотримуватися цих вимог IRS, щоб політики доходів уникнути непотрібних оподаткування. *

захисту пенсійних накопичень від 2006 року і оподаткування страхування життя

17 серпня 2006 президент Джордж Буш підписав податкового законодавства містять положення, які суттєво впливають на ключові людини та інших належних роботодавцю страхування життя придбав після 17 серпня 2006 року. Законодавство, відоме як паличка (Корпоративний державної страхової Life) Best Practices Act (який є частиною законом про пенсійне захисту 2006), включає в себе пропонований розділ IRC 101 (J). Відповідно до цього пропонований закон, страхування життя допомог у разі смерті для бізнесу належить поліси страхування життя видається після дати набрання чинності 17 серпня 2006 НЕ оподатковуваний дохід (у тій мірі, в разі втрати годувальника перевищує премій роботодавця), якщо певні вимоги.

Це нове законодавство поширюється на всіх роботодавців належить поліси, видані після 17 серпня 2006 року та включає в себе процедури використовуються для ключових Страхування людина, плани викупу акцій, корпоративні Власні страхування життя і написати Виконавчий Пенсійні плани (серед інших). Це може також поширюватися на заставу призначення (економічна вигода) долара режиму розколу і розколу кредити долар. Згідно з цим законом, всі ситуації, коли роботодавець матиме повне або часткове володіння страховий поліс, який видається після 17 серпня 2006 року, незалежно від мети цієї політики, повинні відповідати певним вимогам і слідувати певним інструкцій, щоб уникнути потенційних оподаткування .

ухилення від податків ключових страхування життя людини

З метою запобігання політика доходів (допомог у разі смерті) від того доходу, оподатковуваного, обидва з наступних вимог повинні бути виконані:

1. повідомлення та згоди вимогам:

а) працівник повинен бути повідомлений (письмово), до поліс страхування життя видаються, що роботодавець має намір купити поліс на його / її життя і розкривати яку максимальну суму особі, яка застосовується для на його / її життя;

б) працівник повинен дати письмову згоду на страхується і погоджуєтеся, що роботодавець може зберегти політику в силі навіть після того, як співробітник відокремлює Робота, і

в) працівник повинен бути повідомлений у письмовій формі про те, що роботодавець є бенефіціаром всіх або частини доходів у зв’язку з втратою годувальника.

Відповідно до Закону COLI Кращі практики, якщо роботодавець не надає письмове повідомлення і отримує письмову згоду працівника до видачі цієї політики, з нагоди втрати годувальника з поліса страхування життя буде обкладатися податком з 1 дня. Сповіщення та злагоді не може бути отримана після поліс страхування життя видається видалити цей податковий статус користь смерті.

2. Як тільки “Повідомлення і згода вимоги» будуть виконані, є два “виключення” з правил оподаткування доходів смерті виплачується роботодавцем, один з яких повинні бути виконані:

.) Виняток № 1:

1) застрахованої був співробітник в будь-який момент протягом 12-місячного періоду до смерті застрахованого або

2) застрахованої був директором або “сильно компенсованих співробітник” на момент укладення договору було видано.

б) Виняток № 2.:

Будь-які суми, отриманої роботодавцем в результаті смерті застрахованої особи виплачується:

1) члени сім’ї застрахованої особи;

2) призначений бенефіціар застрахованої за договором, крім роботодавця;

3) цільовим на користь одного з членів сім’ї, інші призначені бенефіціаром, або його спадкоємці застрахованої особи, або

4) член сім’ї, призначений бенефіціар, довіра, або нерухомість в обмін на будь-який інтерес, який вони тримають у корпорації / роботодавця (тобто договір купівлі-продажу).

Якщо обидва “Повідомлення і згода вимоги” і одна з “Винятки” вище, дотримуються Власні доходи корпоративного страхування життя буде отриманий дохід оподатковується, якщо переваги політики смерті мало б право на пільгове оподаткування.

паличка кращі Practices Act вимог про

Усі роботодавці зобов’язані щорічно звітувати всіх належать компанії поліси страхування життя в IRS. Щорічні вимоги до звітності запроваджено відповідно до IRC гол. 6039I включають в себе:

1) Загальна кількість співробітників в кінці року;

2) кількість співробітників застрахована за COLI розташування в кінці року;

3) Загальна сума страхування чинності на всіх застрахованих працівників на кінець року, а також

4) найменування роботодавця, адресу, платнику податків ідентифікаційний номер і вид бізнесу, і

5) заяву про згоду дійсна для кожного застрахованого працівника (або, якщо всі необхідні згоди не отримали, кількість застрахованих працівників за те, хто згода не було отримано).

IRS вимагає звітний рік за формою 8925 “Доповідь роботодавця з пробігом договорами страхування життя». Це простій формі і повинні бути завершені згідно з кодом IRS. Ви повинні проконсультуватися з CPA або професійної податковий консультант негайно для отримання додаткової інформації за Формою 8925 і вимогам IRS звітності.

Якщо належний облік і звітність не ведеться, будь ключовою фігурою поліс страхування життя доходів або інших корпоративних належать страхування життя смерть може підлягати оподаткуванню податком на доходи

на закінчення

Корпоративні Власні полісів страхування життя, включаючи ключовою фігурою страхування поліси, видані після 17 серпня, май 2006 Р. мають допомог у разі смерті, які підлягають обкладенню податком на доходи, якщо певні вимоги не будуть виконані. Закон захисту пенсійних накопичень 2006 року, який включає в себе кращі COLI Practices Act, включає в себе положення, які мають значні наслідки для ключових людини та інших роботодавців державної страхової придбали після 17 серпня 2006 року. Ви повинні розуміти, повідомлення та згоду вимоги і також виключення та обліку та звітності вимогам і відповідають IRS так, щоб ключові Страхове відшкодування людині уникнути непотрібних політики оподаткування. На жаль, якщо у вас є ключ політики людина кинула після 17 серпня 2006 року, і ви не були сумісний, вам найкраще, щоб уникнути можливих податкових доходів можуть відправити на звалище вашу поточну політику і почати все спочатку!

* Всі наведені вище інформацію податок тільки в інформаційних цілях і надається пояснити основні податкові режими страхування життя на основі Податкового кодексу. Будь-яка фізична або юридична особа розгляду будь поліс страхування життя, повинен проконсультуватися зі своїм власним CPA або податкового / юрисконсульт, який розуміє їх конкретним обставинам податків і правила, що регулюють їх держави. Ні в якому разі ця інформація призначена для податку або юридичної консультації.