ключових інгредієнтів для успішного семінару вечерю … з великою кількістю продажів appointments_

Як я працюю з консультантами по всій країні, щоб допомогти їм почати залучення постійного потоку «правильні» перспективи їх … до теми «Вечеря семінарів завжди гаряча тема. Більшість радників дуже стурбовані витрати на ведення семінарів вечері. Багато хто з них просто не можуть дозволити собі початкові витрати в розмірі $ 4000 до $ 7000 для прямої поштової програмою (або газетні оголошення, вставки) і обід, перш ніж вони роблять гроші. Інші кажуть мені, що вони спробували вечерю семінарів і все, що вони отримали, була купа “тарілка Lickers!”, І вони не хочуть, щоб зробити вечерю семінарах більше. Тоді, є радники, які кажуть мені, що вони просто не відчувають себе комфортно виступаючи перед великою групою людей. Це дуже поширений страх.

Там немає сумнівів, що вечеря семінари вимагають вкладати багато грошей авансом, без гарантії, що ви будете робити досить продажів для покриття цих інвестицій. Там також немає сумнівів, що вечеря семінари є одним з найпростіших і швидких способів перебувати в передній частині велику кількість «правильних» перспективи, кожен день. Коли обід семінари зроблено належним чином, вони є одним з кращих способів для Вас, щоб прийняти ваші продажі на верхніх рівнях галузі. Однак, коли зробив неправильно, вечеря семінарів може бути дуже дорогим трата ваших грошей і часу.

Основні клавіші ‘7 ‘для успішних семінарів вечері:

1-й – Переконайтеся, що ви залучення потрібних людей, щоб ваш обід семінар …
Якщо ви хочете мати успіх з вечерею семінари, ви не можете дозволити собі взяти коротких шляхів із запрошенням процесу.

Єдиний спосіб переконатися, що ви залучити потрібних людей на ваш семінар поштою запрошення на потрібних людей. Потрібні люди це ті люди, у яких є проблема (и), які ви можете вирішити для них. Ви повинні будете визначити, хто є кращими перспективами для ваших продуктів і послуг. Який їх вік? Вони є вдома? Яка їх сімейного доходу діапазону? І т.д.! Як йдеться у старій приказці: “Гроші в списку!”

Більшість радників роблять величезну помилку, зосередивши увагу на залучення заможних перспективи, що ставить їх у пряму конкуренцію з будь-якої іншої радник. Тоді, вони дивуються, чому ці перспективи хочу поговорити з їх прокурору, CPA, біржовий маклер, і т.д., перш ніж зробити рішення. Є багато ніш у межах ринків ренти та страхування життя. У вас є низький, середній і заможних приватних людей. На цих ринках у вас є попередньо пенсіонерів і пенсіонерів. Крім того, є CD власники, інвестори взаємних фондів, власники акцій, овдовілих жінок, сімей з дітьми, людей в борг, власники будинку, ІРА власників і цей список можна продовжувати і продовжувати. Кожна з цих ніш має різні занепокоєння, проблеми, відносини, симпатії і антипатії. Ви повинні вирішити, який з цих нішевих ринках підходить для вашого знання, досвід, знання і продукти.

Приклад: При використанні газетних оголошень і вкладиші немає ніякої гарантії, що люди, які бачать ваше оголошення Вставте і відповідати ви люди, що ви хочете у вашому семінарі.

Приклад: Ви можете продати іпотечного страхування для тих, хто володіє будинком. Але ви робите найкращим чином використовувати свій час і гроші, залучення і розмовляв з самотні люди, молодші 25 років? Хіба це не буде легше залучити і продати іпотечного страхування для тих, хто перебуває у шлюбі і має дітей, і т.д.?

2-й – не йдуть на дешеві запрошення …
Я згоден, що ви не хочете витрачати гроші на дуже дорогі фантазії запрошення з реальними золотими літерами інкрустовані. Але, ви також не хочете відправити 5000 запрошень і мають дуже мало або немає відповіді. Ваше запрошення має виглядати і бути професіоналом. Одна з найбільших помилок, агенти роблять це, щоб надрукувати і розіслати запрошення себе (або їх компанія робить це), щоб заощадити гроші. Не обманюйте себе! Ви (чи ваша компанія) ніколи не отримає відповідь, що хороша, професійна, досвідчена компанія прямих пошти отримаєте.

І, забудьте про використання листівки, щоб заощадити гроші. Кращий листівку не отримає близько відповіді, який гарний лист продажів і отримає запрошення. Вони просто не можете поставити достатньо інформації на листівці, щоб зробити його ефективним, хороший лист продажів.

Є кілька хороших компаній прямих відповідей поштою. Той, який я рекомендую, є найбільшим і найдосвідченішим в галузі – Відповідь кур’єрської пошти (RME)

3-й – не йдуть дешеві на вечерю …
Багато радники запитають: якщо вони мають надати вечерю в їх семінарі. Відповідь цілком певний Так, якщо ви намагаєтеся залучити людей, які ще не знаєте ви. Чому? На жаль, це тому що всі інші пропонують вечерю!

Тим не менше, вам не потрібно використовувати ресторан ‘Gourmet’ п’ятизіркові. Але, ви не хочете, щоб ваш семінар у Burger King також. Ви хочете, популярний ресторан у вашому районі, в центрі міста, легко дістатися до і подає хорошу традиційну їжу. Італійські ресторани і м’ясних страв є двома з кращих.

Чи не … використовувати заміські клуби! І, не використовуйте готелю або номери бізнес-конференції. Деякі люди будуть лякатися і не прийде. Ви хочете, щоб цей захід не загрожує і розслабленим.

4-й – Подальша на всі відповіді …
Я настійно рекомендую вам послати нагадування карту, з вказівками до ресторану, всім, хто підпишеться на семінарі.

Я також настійно рекомендуємо вам звернутися кожен день або два до початку семінару, щоб нагадати їм про цю подію. Я б назвав усіх, навіть якщо ви використовуєте службу сповіщень, що надається більшістю з кращих компаній прямої відповіді поштою. Чим більше разів ви зв’язатися з цими людьми, тим більше шансів, що вони приходять на вашому заході.

5-й – Запросіть людей, які вже знають вас …
Один з найбільш важливих і кращих способів поліпшити відвідуваність вашого семінару, і максимально збільшити кількість призначень ви отримуєте, є, щоб запросити людей, які вже знають вас. Запросіть своїх друзів, родичів, ваші клієнти (і їхніх друзів), підприємства ви працюєте з, членів асоціацій ви належите, і будь-який інший, ви можете думати, щоб ваш семінар. Це дуже не загрозливим для вас спосіб показати людям, ви знаєте, що ви робите. Це допоможе вам створити більш дружню атмосферу на Вашому заході. І вони можуть, безумовно, допоможе отримати люди, які не знають тебе … довіряти вам.

6-й – Практика презентації …
Одна з найбільших помилок радниками зробити не практикує семінару презентації. Там немає нічого гірше, ніж провідний прочитають уривки зі своїх нотаток, або на екран, і ніколи не дивлячись на їх аудиторію. Як ви будуєте відносини з вашою аудиторією, якщо ви ніколи не дивитися їм в очі? Навіщо цим людям довіряти чи поважати вас, якщо ви не стикаєтеся, як знати вашого матеріалу. Хіба вони не там, тому що вони шукають пораду від фахівця?

До речі, ви не повинні бути полірованими професійним диктором, або жарт касира і т.д. Але у вас є, щоб зустріти, як знаючи, що ви говорите.

# 1 критична вирішальне значення для гарантованого успішного семінару вечерю …
Ви запросили “правильних” людей на ваш семінар. Ви отримали хороший відгук і мають хороші перспективи 50 сидить перед вами. Ви практикується презентації і комфортно з ним. Отже, що можна зробити, щоб гарантувати, що ви встановили багато призначень … прямо на семінарі?

*** Ви повинні отримати вашу аудиторію емоційно ***

Ви коли-небудь були на семінарі і залишився розчарований. Був він в основному лекції? Ви розумієте, як наданої інформації, пов’язаних з вашої особистої ситуації?

Люди ходять на семінари, тому що їм потрібно, і шукають допомоги. Вони шукають тих, хто дійсно розуміє їхні проблеми й турботи. Вони шукають людину, який вони можуть довіряти.

Причини, що більшість консультантів є невдалими з семінарами, вони, як правило, лекції для своєї аудиторії. Вони кажуть над головами глядачів, використовуйте технічний жаргон, говорити продуктів і дати їм занадто багато інформації. Отже, вони не можуть по-справжньому з’єднатися з їх аудиторією і не в змозі отримати їх емоційно. Ви повинні писати і говорити на шостому рівні клас! Тоді, навіть професорів коледжу можу вас зрозуміти!

Ви повинні ставити питання протягом семінару, щоб отримати їх активну участь і, щоб їх думки про те, як вся ця інформація відноситься до їхньої ситуації. Якщо ваші перспективи навіть найменшого трохи збентежений, як інформація, яку Ви хочете організувати ставиться до них, то чому вони хотіли б призначити зустріч з вами, або купувати у вас?

Ми бачили сотні агентів перейти від розчаровують 10-20% Призначення швидкість їх семінари вечері, для досягнення 70-90% Призначення швидкості, просто навчившись ставити правильні запитання під час семінару. (І, люди тримають їх призначення)

Коли обід семінари зроблено належним чином, і ви отримаєте вашу аудиторію емоційно, то ви будете приймати ваші продажі на верхніх рівнях галузі!