клопоту в спробі отримати ваш фургон назад на дорогу без резервної копії хорошого механіка

Ван можуть бути найдорожчі покупки, що ви коли-небудь зробити, після вашого будинку. Так, думка про те, що транспортний засіб стикається аварії або зазнаючи ніяких пошкоджень може дати вам зрозуміло кошмари. І, якщо цей кошмар ніколи не збудеться, ви будете мати достатньо клопоту їх усуненням. Але, ви повинні подолати це клопоту, і так робить ваш дорогоцінний фургона.

Більш часто, фургон є цінним інструментом бізнесу і аварії фургон або пробою ван може означати втрату робочих днів – і, отже, втрату заробітків. Тому, вкрай важливо, щоб ван усунена якнайшвидше, так що вона може бути назад на дорогу і назад у бізнес. Процес ремонту фургона і робить його придатним для виконання клопітно. Це неймовірно важко знайти хороший ремонт семінар з ефективною механіки. І, необхідний процес контактування страхової конторі і виконання всіх формальностей, так що претензій зручно врегульовано, також величезне занепокоєння, що важить на умі власника фургона. Це клопоту, як це забирає багато часу і клопітно.

Але, в кінці дня, страхування є благом. Це подушка на яку можна спертися, так як він буде компенсувати власнику ван фінансово для ремонту витрати та інші збитки, за умови, що претензія буде врегульовано. Подушка має свої власні витрати, хоча. Багато хто побоюється отримання ван страхування, під враженням, що це дуже дорога справа. По-перше, вони, як правило, забувають, що вони не можуть їздити незастрахованих ван на дорозі. По-друге, вони також забувають, що це страхування, яке дозволить їм отримати їх фургон назад на дорогу, не створюючи велику дірку в кишені, якщо щось відбувається з ним. Крім того, ван страхування часто не так дорого, як це вважається.

дешеві ван страхування

У пошуках дешевого поліса страхування ван, ван власники часто намагаються скоротити витрати, вибравши для обидві кришку. Таким чином, вони underinsure їх транспортного засобу, і, отже, повинні нести більшу частину витрат у момент поломки або аварії.

Це не може бути у випадку, якщо власник ван шукає компанії, які надають значно хороше покриття на досить дешевою ціною. Є багато таких страхових компаній сьогодні, які пропонують конкурентоспроможні ціни шляхом різні знижки та поступки. Вони не роблять негативного на якість покриття, хоча.

Хороший механік

Механік грає практично найважливішу роль в отриманні вашого ван назад на дорогу. Він той, хто робить все заміни та ремонту, а отже, якість матеріалів, наданих йому і в щирості його роботи визначити, наскільки добре і як швидко ваш фургон в даний час лагодження.

Але він грає набагато важливішу роль, коли страхове вимога вступає в гру. Механіки та семінарів часто займаються нечесні або неетичні ведення непотрібні заміни та необхідні, з невиправдано дорогих матеріалів. Це збільшує рахунок непомірно, і таким чином тримає ван погана зі страховою компанією. Іноді, фургон вимагає лише невеликого ремонту, який стоїть настільки мала сума, яку власник фургона готуватиметься, щоб зробити це без позовом. Але, нечесно механік часто вводить в оману власників фургона або водій і свідомо підриває витрат. Це призводить власника фургона, щоб подати в страхову компанію, яка в іншому випадку він би не зробив, і, отже, абсолютно невиправдано зводить нанівець його немає претензій бонус, якщо такі є, і псує претензії історії фургона.

Таким чином, хороший чесний механік і хороший страхування є абсолютно необхідними, щоб отримати назад пошкоджені ван на дорозі. Якщо ви сподіваєтеся, щоб отримати ваш фургон назад на дорогу без спинки плани хороший механік і надійної страхової компанії, ви перебуваєте в для деяких великих неприємностей і витрат.