класичні Автострахування – короткий посібник

Ви, напевно, вклали багато часу, грошей і зусиль у вашій класичний автомобіль, але ви вклали в належному класичне страхування авто?

Коли мова йде про класичні авто страхування, андеррайтинг відрізняється від використовуваних при страхуванні вашого більше звичного сімейного автомобіля. Якщо ви хочете захистити свої інвестиції класичних авто, то це життєво важливо, що ви страхуєте зі страховою компанією, яка спеціалізується на класичній Автострахування.

Сказавши це, є кілька речей, щоб мати на увазі при пошуку кращих класичних цитат страхування автомобілів.

По-перше, Garaging має важливе значення. Більшість страхових компаній стверджують, що ваш класичний авто зберігається в замкненому гаражі або стоянці, коли він не гонять. Також було відомо протягом деякого страховикам відмовляти в позові, коли транспортний засіб було залишено без нагляду в парковку або стоянку. Це поширюється навіть коли і якщо ви берете машину у відпустці. Парковка у долі готелю може призвести до анулювання ніяких претензій.

По-друге, більшість фахівців класичних авто страховиків пропонують на вибір методів оцінки, найбільш поширеними з яких є –
а) Узгоджені Метод оцінки. Тут і страховиком і страхувальником згоден Справедлива ринкова вартість транспортного засобу, який переглядається щороку на політику оновлення. Це вважається найсправедливіший метод оцінки, але пам’ятайте, що на відміну від звичайного автомобіля сім’ї, класичні автомобілі може збільшитися в ціні. Це буде, звичайно, відображає пропорційне зростанню премії.
б) фактична вартість методу. За допомогою цього методу, страховик буде оплачувати тільки з поточної ринкової вартості автомобіля. Проблема полягає в тому, що поточна ринкова вартість означає, що первісна ціна автомобіля, коли він був зовсім новим вирахуванням зносу. Припустимо, у вас E-Type Jaguar, що б вартості (заради аргументу) $ 2000 в 1968 році. Сьогодні за вирахуванням амортизації ринкову вартість використовуваних страховиками буде (знову ж заради аргументу) $ 300, і це все, що ви отримаєте, якщо ви заявили про свої домагання.
в) Зазначена сума метод. Даний метод передбачає встановлення страховиком максимальну суму, яку вони заплатили б у разі виникнення претензії. Але це максимальна сума буде меншою з двох суму ремонту транспортного засобу, вказаної суми або фактичної вартості готівкою. Ще раз цей метод не враховує справжню вартість вашого класичних авто і так слід уникати.

По-третє, як ви використовуєте ваш класичних авто може мати великий вплив на ваше страховку. Стандартні класичні авто страховий поліс може покривати тільки вас, поки водіння і з класичних автосалонах. Це ви збираєтеся використовувати ваш класичний автомобіль для більше, ніж це, то переконаєтеся, що ваша політика охоплює вас.

Це сумний факт життя, що страхові компанії зроблять все можливе, щоб уникнути виплати за позовами, так що у ваших інтересах, щоб переконатися, що є політика чавуну. Коли я дивлюся на котирування завжди читайте умови перед передачею ваші готівку. Якщо у вас є або думаєте про отримання класичних авто, то не забудьте, щоб захистити себе, якщо гірше має статися.