класичний або старовинний автомобіль страхування Au

Давайте уявимо собі, ви їдете по шосе і певний носій привертає вашу увагу. Ти мало не потрапити в аварію, намагаючись отримати кращу точку зору. Ймовірно, у вас був один в коледжі чи вона є однією з тем, які бачили на фотографіях вашого дідуся, де він стояв поруч з ним. Все, що привернуло вас, це, мабуть, вважається класичним або старовинних автомобілів.

Важко уявити, що транспортні засоби в даний час називають класичним були наші стандартні засіб пересування в шістдесяті і сімдесяті роки.

Щоб ви не пощастило достатньо багато, щоб володіли однією з цих транспортних засобів, більшість з них були старанно відновлено в тій чи іншій формі. У той час як тисячі доларів могли бути покладені в цій процедурі, колекціонер автомобілів практично оцінити в ціні і забезпечити, що ви хочете отримати страхове для цього виду авто називають “колектором покриття автомобіля” і, як правило, поставляються в різні політики з носіях ви зазвичай їздити.

Коли ви думаєте про автомобілях, які знаходяться в колекторі групи, зазвичай є три терміна, які класифікують якою вона підходить дюйма

Хоча більшість автолюбителів відносяться до “під старовину” або “Ветеран” автомобіля, були вироблені до 1903 року, “Вінтаж” Autos зазвичай отримуєте між 1903 і 1933 роках. «Класік» перевізників, з іншого боку, пропонувати іншу точку зору, коли справа доходить до виробництва рік; хоча більшість згоду, якщо транспортний засіб знаходиться принаймні, тридцять п’ять років це, мабуть, класичною.

Незважаючи на рік виробництва, отримання певної страхової автомобіль має стандарти, які повинні бути дотримані, щоб бути застраховане за античної або класичний охоплення політики.

Більшість страхових компаній вимагають, що автомобіль буде в хорошому стані або оновлена, зберігати в повністю закритий і замкнений приміщення, принаймні дев’ятнадцять років і бути спочатку зайнятих у ярмарках, клубної діяльності, і так далі. Хоча випадкові водіння прохідна, авто не може бути використаний в якості основного транспорту.

У той час як колектор дешеве страхування автомобілів по-справжньому не дуже дорогі, охоплення запропоновану дуже певні в самому транспортному засобі.

У кожному штаті і фірми визначає, що запропонований, деякі альтернативи отримати з цього страхування впливу (пошкодження від зіткнення з іншим об’єктом), розташування гаража (охоплення в той час як авто зберігається в установі), запчастини (заміна витрат на певні частини), вичерпним (втрата для авто), і покриття витрат (значення ціни автомобіля).

Один факт зрозуміти про такого роду політики є те, що більшість фірм обмежують кількість миль, які можуть бути прикріплені між 1000 і 5000 в рік.

Думаючи про часу і витрат, які зазвичай беруть участь колекціонер автомобілів, страхова сама настільки ж значним, як і будь-який інший аспект включені. Так як страховий поліс для цих транспортних засобів вимагає конкретної політики, це завжди яскрава ідея, щоб отримати дешеве страхування автомобілів від постачальника, який добре знайомий з автомобілями себе.

Якщо політика документів не проводиться належним чином, будь-які претензії файлу може призвести до кошмар, або навіть гіршому, відхилені.

Наступного разу вам вирішити прийняти ваш класичний автомобіль для приводу в яскравий день, будьте впевнені, ви дозволите класиці, або, як їх тепер називають, старі твори по радіо, і посміхатися, як ви ловите погляди і насолоджуватися поїздкою, тому що, відпочити встановлено, з колектором AUTO I