керівні принципи, щоб вибрати правильний план страхування життя

Супер порад, як зробити інвестиції Страхування життя

Страхування життя є дуже важливим інвестицій. Те, що ви захистите, що, заплативши суму премії протягом вашого життя, ви переконаєтеся, що ваші близькі й дорогі обіцяють загальну суму після вашої смерті. Так що, якщо ви не робите інвестицій ретельно він може мати руйнівні наслідки для вас і ваших рідних і близьких теж. Отже, якщо ви вирішили зробити цей крок створення інвестиційного страхування життя, наступні поради допоможуть вам зробити правильний вибір.

Порада 1: дістатися до кращого брокера
Ми всі спеціалізуються в деяких суб’єкта та страхування може і не бути у вашій області знань. Якщо це так, хороший, досвідчений брокер може бути варто його або її вагу золота. У них зазвичай є агентські угоди з усіма великими страховими компаніями, так що ви отримаєте доступ до багато різних продуктів через одне вікно. Крім того, брокери, як правило, думаючими про керівництво вони надають, тому що вони можуть бути притягнуті до суду під південноафриканським Законом, якщо вони не є.

перевірити їх повноваження, у разі будь-якого сумніву, тому що авторитетні брокери, як правило, зареєстровані з одним або декількома з професійних асоціацій страхування в нашій країні.

Порада 2: Отримайте краще план страхування
“Різні курси для різних коней, так як старі прислів’я. У житті мовою страхування це означає, що всі політики не є корисними для всіх.

Щоб дати вам уявлення про те: не повинно вам потрібно страхування життя до самої смерті, ви можете зробити вибір на користь цілого страхування життя замість терміну страхування життя. Якщо ви бажаєте додати частину заощаджень разом з деякими іншими перевагами на верхній частині страхування життя, універсальний тип життя продукт може виявитися кращим варіантом для вас.

Провівши деякий час з вашим брокером розмірковував над, що це таке, що ви конкретно потрібно, і дивитися на різні варіанти, пропоновані Вам буде корисно для вас і ваших інвестицій.

Рада 3: інвестувати потрібну кількість
Право суму покриття визначається сума, яку Ви хочете, щоб ваш вижили отримати після вашої смерті, вартість ліквідації ваше майно, ваші активи і зобов’язання, а також вартість інших страхування життя, що ви, можливо, вже на місці. Купівля занадто багато кришку призведе до Вас платять більше, ніж це необхідно і купувати занадто мало може призвести до вашої сім’ї страждають нестачі фінансових коштів після вашої смерті.

Ваш брокер може виконувати глибокий аналіз, щоб допомогти вам встановити точно, скільки додаткової кришкою, необхідних для задоволення ваших вимог.

Рада 4: купити страховку, що ви можете заплатити
Ви платите премії залежить від кількості покриття вам вибрати і кілька факторів ризику, такі як вік на момент страхування, охорони здоров’я та історії медицини (включаючи сімейний анамнез), вживання тютюну, і т.д. Якщо премія не за коштами, обов’язково загляньте деякі з переваг, які ви, можливо, додав до політики, наприклад, травмою або страх захворювання, до скорочення на суму покриття, який ви обрали.

Це дуже важливо, що ви можете собі дозволити заплатити премію. Якщо ні, то в кінцевому підсумку політика недійсною, залишивши свою сім’ю без прикриття взагалі.

Порада 5: Аналіз різних пропозицій
Не всі компанії в рівній мірі економічно ефективної політики на всіх типів. Деякі компанії спеціалізуються на довгострокової політики, життя, інші в цілому політика життя, тоді як інші все ще є можливість запропонувати універсальну політику на більш конкурентоспроможними ставками, ніж інші.

Якщо ви використовуєте брокера, він або вона буде отримати цитати з різних страхових компаній і допоможе вам порівняти їх на функцію за функцією основі. Брокери зазвичай також знати, які фінанси страхових компаній є розумними і які особливо ефективні, коли справа доходить до врегулювання претензій. Що ви очікуєте від вашого страхового поліса може бути десятиліття далеко, але ви, звичайно, очікуємо, що компанія вручити вам чек, коли він обіцяв.

Рада 6: Get додати пріоритетами, а що купувати багато політиків
Якщо ви замислюєтеся про отримання страховки для страшної хвороби, функціональні порушення і т.д., ви могли б заощадити гроші, додавши ці вигоди для поліса страхування життя, яку ви збираєтеся купити, а не купувати дискретну політику для кожного типу покриття.

Рада 7: Прийняття рішення про перехід на вершника
Вершник дає вам можливість періодично збільшувати ваше життя кришку на цілих 20% без необхідності доводити ваше здоров’я. Якщо ви не виберіть вершника, вам необхідно пройти медичне обстеження і аналізи крові кожен раз, коли ви хочете збільшити свій страхової суми. Якщо ваше здоров’я трапилося з погіршилися з вашого попереднього медичного огляду, ви могли б у кінцевому підсумку платити більш високу швидкість для обкладинки ніж це було б справа, якби ви вибрали для вершника.

Зрозумійте свою політику
Після того як ви придбали поліс страхування життя, не забудьте розглянути і зрозуміти його положень. Південноафриканський закон дає вам 30-денний період охолодження. Протягом цього періоду ви маєте право відмінити політику, без будь-яких штрафів взагалі.