керівні принципи для економії грошей на страхування житла

Страхування житла може бути неймовірно дорогим і часто люди невірно т знаємо, що вони у результаті, вони просто сплатити рахунок. Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб переконатися, що ви отримуєте знижки, які ви заслуговуєте і які допомагають придушити вартість:

Порівняйте ціни – Ви ніколи не повинні купувати першу політики, що ви зіштовхнетеся. Придивіться до цін у різних місцях і поговорити з агентами, якщо це можливо. Виконавши це, ви переконаєтеся, що ви отримати справедливу ціну, і дозволить вам можливість побачити, як агенти взаємодіють зі своїми клієнтами.

Розрахунку страхових першої Якщо ви подивитеся на вартість страхування, перш ніж купити або побудувати будинок можна в кінцевому підсумку врятувати себе багато грошей. Іноді деякі будинки буде поставлятися з більш високою ціною теги страхування, якщо вони мають занадто багато історій або знаходяться поблизу озера чи океану.

Підніміть франшиза – Давати собі більш високу франшизу буде тримати ваші щомісячні витрати вниз зовсім небагато. Один недолік це вам доведеться заплатити трохи більше з власної кишені, якщо що-небудь коли-небудь трапиться з вашим будинком. Як правило, ви виграли? T помітили вище франшиза, так як рідко є всі більша катастрофа. Вам також може знадобитися різні види страхування для різних лих, а також. Це залежатиме від того, де ви живете, але ви завжди можете відмовитися від лих, які навряд чи у вашому районі.

Тільки застрахувати свій будинок, не ваша земля – ​​Ваша головна цінність буде включати в себе землі, які він сидить на, так що якщо щось трапиться у ваш будинок, ваша земля вже покрита. Оскільки ніхто не може взяти вашу землю, і це менш схильні стихійним лихам, страхування це зазвичай порожня трата грошей.

Системи безпеки – установка практично будь-якої системи безпеки дозволять ваші ставки падати, а також. Це включатиме пожежної сигналізації, охоронної сигналізації та сигналізації чадний газ. Кожен з цих зазвичай приходить з якоюсь знижкою від вашої страхової компанії.

Запитайте – Ніколи не бійтеся попросити більше знижки. Часто бувають знижки, що ви або мають право на отримання, або може бути дуже легко ж тобі змінити щось незначне. Ці невеликі зміни буде додати до великої економії в кінці.

Приватне проти уряду – залежно від того, де ви живете, може бути варіант йти з компаніями державного страхування. Ви можете знайти їх, дивлячись на будь-яку уряду фірм у вашому регіоні і говорити з ними про конкретні заощадження, які Ви можете отримати. Ці фірми, як правило, знаходяться в районах з дуже високими властивостями ризику. Але все ж отримати приватне лапки, щоб переконатися, що ви отримуєте кращі ціни.

Група страхове покриття-Дивіться, якщо ви маєте право на будь-яку з груп, які пропонує ваша компанія. Ці групи, як правило, приходять з заощадження.

Multi-страхувальників – Загалом ви можете знайти гідні знижки, коли ви дотримуєтеся з однією компанією для декількох різних видів страхування. Це означає, що якщо ви повинні були отримати ваш будинок страхування через ті ж компанії, що у вас є свій автомобіль і через страхування життя, ви будете економити гроші. Крім того, ви будете мати справу тільки з однією компанією, якщо щось важливе було коли-небудь трапитися.

Вбудований в захисті – Є багато речей, які ви можете зробити для вашого будинку, який буде насправді знизити ставки. У більшості випадків, якщо ви повторити або підсилити вашу дах, або встановити інший тип захисту від певних лих ви можете отримати знижку від компанії. Перевірте з вашим місцевим агентам, щоб побачити, чи є щось, що ви можете претендувати.

Довгострокові знижки – Ви завжди повинні перевірити навколо на інше покриття компанії навіть якщо у вас є хороше покриття зараз. Це допоможе вам залишатися в курсі поточних витрат і переконайтеся, що ваша компанія оленяча шкіра перевантажувати вас. Ви повинні також запитати іноді про довгострокові знижки, якщо ви? Ве було з вашою компанією протягом декількох років.

Огляд політики щороку – Завжди розглянемо вашу політику, перш ніж автоматично продовжити його. Ви хочете, щоб дивитися на будь-які поліпшення, які ви? Внесли у ваш будинок і переконатися, що вони в даний час покриті. Ви також можете додати будь-які елементи високою ціною, яку ви? Ве додані у вашому будинку, таких як антикварні меблі і витвори мистецтва.