керівництво, щоб Medicare в Каліфорнії

За первинною проблиск може здатися жахливо загадковим визнати відмінності між численними політики Medicare і підприємств. Там буде на додаток бути змінними в те, що представлено в різних округах Каліфорнії. Для вас, щоб зробити правильний вибір, то ви повинні дивитися на стільки інформації, скільки ви можете на Medicare в Каліфорнії, тільки тоді ви будете здатні придбати схему, яка найкращим чином відповідає вашим умовам. Це не означає, що ви повинні бути старше шістдесят п’ять для задоволення критеріїв плану Medicare, якщо ви менш ніж sixtyfive і вважається інвалідом, то ви занадто кваліфіковані, щоб підписатися на план.

Кришка у вартість номера з відмінними типів планів. Занадто мати на увазі, що може перерости ціноутворення щороку, і вигоди можуть бути додані або відкликана. Ось чому важливо, щоб не відставати від сучасних з останньою інформацією з питань медичного страхування в Каліфорнії.

Є чотири частини Medicare і це має сенс, щоб зрозуміти тонкощі кожного до вступу.

Частина відомий як лікарні покриття. Це буде страхувати бенефіціаром за кращу частину стаціонарного лікування лікарні, а також деякі типи в догляді за хворим вдома і плюс лікування хоспісі. Щоб мати право на цю послугу, не заплативши щомісячну плату, ви повинні бути в збереженні сорок або більше чверті кредитів Соціальна безпека. Якщо ви похвалитися нижче цієї суми, проте більше тридцяти, то ви можете отримати Medicare Part за щомісячну плату в розмірі близько $ 254,00. Люди з більш низьким, ніж тридцять соціальними кредитами безпеки повинні дозволити собі $ 46 на місяць у 2010 році.

Medicare Part B займається медичне страхування, пов’язаних з амбулаторно витрати. Це включає збори лікаря, лабораторні дослідження, пацієнти з стаціонарної допомоги, мови і фізіотерапії, санітарний транспорт і деякі медичні матеріали. Ця частина плану Medicare є контрольованим. Це звично тому випадку, якщо ви все ще працює, то ви, можливо, вже є аналогічна програма, тому що робочого місця медичного плану таким чином, це можливо, не буде визнано за необхідне зробити вибір, поки ви не їдете.

Швидкість цього премія становить $ 110 в 2010 році, як і раніше в порядку 73 власників Medicare буде продовжувати платити 2009 у розмірі $ 9. Це пов’язано з тим люди не будуть отримувати прожитковий зміни в його 2010 Допомоги по соціальному забезпеченню. Ті, які є новими для Medicare потрібно буде управляти всім 2010 Кількість також людей, які мають більш високу заробітну плату.

Це важливо знати, що Medicare не обіцяв повністю включено страхування для всіх вашого здоров’я пов’язані з ним вимоги. Там зазвичай буде деякий досить велика цінами платити поруч з франшиз і за рахунок індивідуальних послуг і об’єктів. Вони включають в себе окуляри, слухові апарати, стоматологічну допомогу, а також будь-які форми довгострокового догляду будь то приватний будинок або будинок престарілих.

Медичні частина С, також згадується як перевага медичної допомоги. Це відбору на оригінальну плату за обслуговування форму Medicare. Програма Medicare буде фінансувати програми Medicare Advantage і платитиме приватними медичними страховими компаніями призначити медичне страхування бенефіціару політики. Щоб бути придатним, щоб отримати план Medicare Advantage, ви повинні бути підписані на обидві частини А і частини У схемі Medicare. Вибравши собі на роботу для Medicare Part C ви все одно будете володіти всіма перевагами, які покриті всієї схеми Medicare.

Ви дали б Medicare вигоди за рахунок індивідуальних приватних політики. Вони можуть також включати політику в галузі витрат на відпускаються за рецептом ліки, це може бути передано як MA-PD плану. Якщо це не так, то план буде називати MA-тільки. Велика частина планів Medicare Advantage матимуть розширені переваги в порівнянні з первинним планом.

Якщо ви обираєте для такої програми, то вам потрібно, щоб затвердити звинувачення пильно, як деякі з них можуть бути більш дорогими для конкретних аспектів. Крім того багато планів Medicare Advantage очікують, що ви тільки відвідати лікаря або використовувати лікарень, які пов’язані з їх мережі. Є 5 окремих Medicare Advantage плани: Організації підтримки здоров’я, бажаних постачальників організацій, приватні Плата за послуги Схеми, спеціальні схеми потреби і медичні депозитні рахунки.

Частина D з Medicare в Каліфорнії також відомий як MMA (відпускається за рецептом ліки, вдосконалення та модернізації закону). Це є однією з форм приписаного препарату кришку, в якій всі Medicare бенефіціарів кваліфікуються незалежно від їх медичного стану чи зарплату. Щоб мати право на таку медичну допомогу, людина повинна підписатися на розсилку за рецептом ліки і план покласти в премії та франшизи.