керівництво після повені заходи

Повені стали одним із найбільш руйнівних стихійних лих протягом приблизно двох років. Вони знищили дому та еродованих дорогоцінної землі в різних частинах світу. Руйнування, викликані часто настільки величезні, що потрібні роки, щоб відновити збиток, а також психічні травми зустрічаються колосальна. Ті, хто втратив свої будинки під час цих повеней хотів би отримати декілька корисних порад, які можуть допомогти їм у несенні з наслідками таких повеней.

Грошової допомоги-

1. По-перше, щось в якості основних, як страхування може мати велике значення, допомагаючи вам мати з наслідками збитку від повеней. Зверніться до страхової компанії і перевірити, чи є політика Ви зробили вибір на користь покриває збитки ви постраждали. Інвестиції в страхуванні від повеней було б розумним рішенням у такі часи, тому що політика домовласників страхування не розширити їх охоплення, щоб затопити втрат, пов’язаних з.

2. По-друге, інші добровільні групи обслуговування розширити допомогти всім тим, жертвами повені зон, які зазнали величезних втрат. Ви можете зв’язатися з агентствами, такими як місцеві церковні групи, Червоний Хрест, і цивільних клубів. Під час національних заявив лих, викликаних повенями, гарячі телефонні лінії розповсюдження такої інформації були доступні.

Заходи безпеки після повені

Перший імпульс з тих, які були змушені покинути свої будинки під час повені, це ввести свої будинки після повені спала. Однак, ви повинні ризикувати всередині тільки тоді, коли місцева влада оголосила його в якості безпечного місця проживання. Вправа обережності і не вводити, якщо вода досі стоїть у вашому домі.

1. Переконайтеся, що лінії електропередач у вашому будинку не пошкоджені чи ні. Доповідь на місцевих чиновників, якщо ви знайдете будь-які небезпечні ламані лінії, які були лежати під рівнем води. Вимкніть всі такі утиліти, перш ніж ретельний огляд і відновлення робити професіонали. Перевірте ваш ватерлінії і каналізації положення систематично, тому що вода в разі зараження можуть бути небезпечними для здоров’я.
2. Далі огляньте, чи мало місце витік газу чи ні. Уникайте перемикання на будь-який електричний прилад у вашому будинку, коли ви входите в нього, бо є ризик пожежі в таких випадках. Використовуйте Ліхтарі, які використовують батареї для вироблення електроенергії піддаючи ваш будинок, щоб при уважному вивченні.
3. Інша особливість, яка повинна бути перевірена є основою вашого будинку. Огляньте стіни, сходи і підлоги. Отримати професійну для ремонту таких ушкоджень конструкції.
4. Якщо ваш автомобіль батарей або інших таких резервуарах, що містять небезпечні хімічні речовини, витік, переконайтеся, що ви належним чином професійну допомогу щодо усунення таких ризиків.

Очищення після повені

Дезінфекція вашого будинку після повені має бути у вашому списку пріоритетів. Ви можете купити або дезинфікуючого миючого розчину з магазину або використовувати свої власні домашні засоби, як змішування 1/2 склянки хлору з галона води, щоб очистити стіни, підлогу, і кожна поверхня, потонув водою. Відкрийте всі вікна, щоб переконатися, що номери добре провітрюється. Сонячне світло теж допомагає у вбивстві мікробів.

Профілактика краще, ніж лікування-

Існує завжди ризик вашого будинку затоплення разу знову і знову. Переконайтеся, що ви вжити заходів, такі як зберігання їжі для надзвичайних ситуацій, крейди нових планів негайної евакуації, а також отримання страхування від повеней зроблено. Якщо повінь було викликано витоками труби, переконайтеся, що у вас є належне тривоги води і датчиків, встановлених в таких уразливих областей вашого проживання.