керівництво по страхуванню життя

Ми всі знаємо, що поліс страхування життя є кращим способом забезпечення того, щоб ті, рідні та близькі вам забезпечені для у разі непередбаченого випадку. Часто, при відносно низьких премій, політик може запропонувати астрономічно високі виплати, але як це досягається? І чому деякі люди отримують більш високу частоту, ніж інші? Компанія зі страхування життя працює швидкість у відповідності з політикою, де власник сидить у відношенні до конкретної таблиці смертності. Ці таблиці смертності розробляються на цілий ряд змінних, насамперед вік, стать, і використання тютюну, хоча часто й інші фактори працювали в, таких як сімейний анамнез, алкоголь і професійних ризиків (хоча це залежить від характеру політики, що людина намагається вивезти).

Страхова компанія тоді в змозі розрахувати ймовірність смертність протягом терміну політики. Теорія говорить, що компанія збирає внески від усіх, хто має політику і басейнів їх, щоб виплачувати ніяких претензій. Якщо, наприклад, 25-річний, некурящий, дістає десять річного політика, ймовірність померти під час їх, що десять років дуже низький, це дозволяє страхової компанії мають відносно низькі премії, використовуючи для цього широкий Діапазон страхувальників від подібних демографічних, щоб покрити суму грошей, яку вони повинні будуть виплатити в разі щось несподіване відбувається. Страхові компанії, безумовно, повинні приносити прибуток, а це веде до зростання премій, але, взагалі кажучи, чим більше компанія, тим ширше коло людей, вони повинні будуть платити внески, і, отже, тим нижче ставки будуть.

Страхові поліси працюють за принципом, що обидві сторони, що залучені відкриті і чесні. Це означає, що компанія може очікувати, що людина буде розкривати будь-яку інформацію, яка може змінити свою позицію з смертності стіл і таким чином впливати на премію, яку вони повинні були платити, в той час як людина може очікуємо, що компанія, щоб бути чесним з умовами договір без того, щоб бути юристом. Звичайно, для страхової компанії, політика може становити великий ризик, особливо з високими виплатами, і тому вони повинні бути як можна більш вичерпним в цілях запобігання перевищення їхніх ресурсів і будучи не в змозі виплат на політику інших індивідуальних повинна умовах політики бути задоволені.

Очевидно, що для страхової компанії, це питання до існування, для осіб, це питання про те, найближчих до них буде забезпечений, якщо відбудеться найгірше. Всупереч поширеній думці, страхові компанії не злі, вони просто повинні бути точними і працюють на умовах політики аж до найдрібніших деталей (саме тому важливо перевірити умови cloesly). Є велика різниця між ставками, що різні компанії можуть запропонувати, це, очевидно, залежить від того, наскільки велика їх активи, які демографічні вони забезпечують страхування, і наскільки велика або мала вони хочуть їх прибутку, щоб бути. Неможливо сказати, яка страхова компанія надаватиме кращу пропозицію, як поліси страхування життя часто тонко пристосовані до індивідуальних потреб. Найкраще, що можна зробити, це подивитися на ряд різних компаній і спробувати знайти найкращі політика для вас.