керівництво по страхуванню для позаштатних спеціалістів

Страхування професійної відповідальності
Професійної відповідальності (PI) страхування захищає вас від вашої юридичної відповідальності за збитки, понесені клієнтами в результаті недбалого ваші поради. Страхування професійної відповідальності (PI) це потрібно за законом у певних професіях, таких як право, бухгалтерський облік та фінансові послуги. Зазвичай в інших областях, таких як управління та комп’ютерні консультації, публікації, проектування, дизайн. Якщо Ви дати якісь рекомендації, які можуть зробити вас відповідальним, або, якщо ви працюєте в угоди про співпрацю, ви повинні мати відповідне професійної відповідальності policy.Your професійної відповідальності політика повинна включати зворотний кришкою, так що ви застраховані за будь-які претензії, що виникають у наступні 12 місяців, але і для вашої роботи або рішення назад в дату початку торгів. При заповненні форми заявки, вам необхідно розкрити будь-яку ймовірність майбутніх претензій, тому що страховики хочуть, щоб захистити себе від прийняття на будь-яких поточних або відоме вимога exposure.Professional відповідальності (PI) страхування працює на “претензією” основі, і тому, коли ви припинити торгівлю, на пенсію або взяти на постійну роботу, то має сенс придбати бігти кришкою протягом 12 місяців після цього у випадку претензії, висунуті проти вас, після вашої політики минув за роботу, виконану раніше.

Страхування відповідальності роботодавця
страхування професійної відповідальності для роботодавців
Законом відповідальності роботодавців 1969 вимагає, щоб всі роботодавці, якщо вони не звільняються, принаймні 5000000 GBP страхової відповідальності роботодавців до затвердженого страховиком, щоб захистити їх від претензій з боку співробітників за нещасні випадки або хвороби, що виникли по роботі. На практиці більшість страховиків пропонують принаймні 10 млини GBP Cover.The закон був змінений з 28 лютого 2005 звільняються дуже маленькі компанії, які використовують тільки їх власник. Як позаштатний консультант або підрядника, чинного поза IR35, однак, ви, ймовірно, мають заміщення пункт у ваших контрактах. Без страхування відповідальності роботодавця, Ви не можете виконувати це положення, не порушуючи закон, тому на практиці ви повинні мати cover.There немає жорстких правил про те, хто вважається вашого співробітника для цілей страхування відповідальності роботодавців. Люди, які вам багато думають про якість самозайнятих можна розглядати як Ваші співробітники для цілей страхування відповідальності роботодавця, важливо те, реальні відносини з людьми, які працюють для вас і ступінь контролю, у вас є над роботою вони роблять для Вас. Навіть неповний робочий день і випадкові співробітники можуть вважатися вашими співробітниками.

страхування цивільної відповідальності
страхування професійної відповідальності для суспільного
Страхування цивільної відповідальності охоплює вас від нещасних випадків, щоб представники громадськості або пошкодження майна, яке відбувається в результаті своєї господарської діяльності. Він також охоплює будь-якого відповідного юридичного costs.Even якщо ви працюєте з дому, ви, можливо, буде потрібно громадських покриття відповідальності. Якщо клієнти відвідати вас там, політика буде охоплювати вас, якщо вони травмували себе, поки вони знаходяться на вашій території – це може бути щось само безглуздо, як спіткнувшись комп’ютерного кабелю. Якщо ви регулярно працюєте за межами майданчика, ваша політика повинна охоплювати цю too.Product Страхування відповідальності
Професійне страхування відповідальності страховий продукт LiabilityProduct охоплює вас від травм або пошкодження, викликані несправний товар. Це може бути важливо, якщо ви Виготовлення, ремонт, установка або навіть роздрібні товари; невеликий дефект може відкрити вам до величезні вимоги. Ваша політика повинна охороняти вас від вимог безпеки, якості виготовлення, псування і відшкодування витрат.

власності та зміст страхування
страхування професійної на майно і зміст
Вам потрібно буде застрахувати свій бізнес власності, включаючи приміщення, обладнання та пристосування, інвентар, комп’ютери і обладнання. Якщо ви працюєте з дому, ви повинні переконатися, що обладнання, що використовується в комерційних цілях досі вкриті ваші Страхування домашнього майна, або купити конкретний страховий бізнес. У відповідь на зростаючу тенденцію в будинку працює, все більше число страховиків ніякої пропозиції будівель і зміст політики, зокрема, включають кришки для бізнесу акції та equipment.IR35 та страхування судових витрат
Професійне страхування IR35 & Юридичні ExpensesIR35 страхування оплачує витрати на діяльність професійних послуг, що стосуються податкових розслідувань покриттям; податку самооцінки повний enquiriesCorporation податку самооцінки повне і аспект спорів enquiriesEmployer з дотримання щодо PAYE, P11D і NICVAT & IR35 спорів, S660A запити.

страхування захисту доходів
страхування професійної для захисту доходів
Дохід схеми страхового захисту може бути використана для покриття працівників у разі довгострокового хвороби, виплати їм заробітної плати в період непрацездатності. Виконавчий захисту доходів забезпечує прикриття для заробітної плати та дивідендів.

безперервне страхування здоров’я
страхування професійної для здоров’я і медичну
Як фрілансер, ви не система соціального захисту, постійного роботодавця виплачувати за лікарняними листками. Варто розслідування безперервне страхування здоров’я для покриття ваших особистих витратах, якщо ви коли-небудь бути в змозі працювати протягом тривалих періодів, Приватне медичне страхування може зробити багато сенсу. Швидкий час обробки за рахунок приватних догляд може допомогти вам уникнути тривалих звільнень. Деякі політики виплати одноразової суми у разі критичного захворювання. Бажано, щоб подати заяву на медичне страхування, перш ніж ви відчуваєте симптоми серйозного характеру.

Інші види страхування професійної позаштатної
Припинення підприємницької діяльності (або непрямі збитки) страхування компенсує вам за додаткові витрати, понесені і торгового прибутку втрачено, якщо від цього страждає бізнес розвал після, скажімо, страхування fire.Tax втрати відшкодовує податок, штраф і відсотки збитки від НТС правлячої проти вас, що призводить У додаткових податку, що підлягає сплаті, особливо у зв’язку з IR35.Legal витрат на страхування покриває судові витрати, такі як адвокати збори та судові витрати. Багато політиків пропонують юридичні консультації по телефону людині страхування helpline.Key можуть зробити свій бізнес менш вразливим до хвороби або смерті ключових співробітників.

професійні поради страхування
Це може бути більш економічно ефективним, щоб купити роботодавців відповідальності, цивільної відповідальності та страхування обладнання як єдиного package.Professional відшкодування страхових внесків буде залежати від типу бізнесу, ваш оборот і кількість співробітників. Не варто недооцінювати рівень професійної відповідальності, захист ви need.Read дрібним шрифтом в будь-яких політичних документів. Питання всяких застережень, що ви не understand.Be скрупульозно чесні з вашою страховою компанією інформацією, що стосується вашого бізнесу і будь-яких попередніх претензій.