керівництво по оновленню автомобіля політики страхування

Коли прийшов час, щоб відновити автострахування є можливості ви можете думати про зрушення смуг. Якщо ви думаєте, що ви повинні шукати нові автострахування планує просто, щоб отримати уявлення про точно, що речі доступні доступні, ви повинні розглянути пару корисних порад і пропозицій. В Індії, автострахування поновлення може фактично виявитися щось важливе для вас.

керівні принципи страхування автомобіля

Тут перераховані кілька страхування автомобіля поради, ви повинні мати на увазі:

Оцініть котирування

Є кілька інтернет-компаній страхування плюс порівняння сайтів, які могли б дати надійну ціни Автострахування. Проведення досліджень, а також бачачи, що ще доступно завжди буде велика допомога. Дізнайтеся, яка компанія надає найкращий плюс Більшість недорогих планів. Також ви можете використовувати автомобіль преміум страхової калькулятор.

Зберегти гроші шляхом оцінки

Цитата порівнянності ви можете отримати чимало нагород. І так багато людей оцінити ціни від різних провайдерів, коли їх авто страхування продовження до плюс вони дізнаються, що вони змогли врятувати майже стільки, скільки 50% на страхові внески.

Що шукати

Є, звичайно, деякі речі ви повинні бути обережні, як обо додаткове добровільне, ніяких претензій Бонус плюс IDV.

добровільне надлишкового

Якщо у випадку аварії, добровільне надлишок вимагає, щоб ви платите певну суму, так що ваша премія може бути зменшена. Хоча це може бути можливим, якщо ви не знаєте про це конкретному до плюс немає готівки на момент аварії, що це дійсно велика проблема.

Немає претензій бонус

Ваше заява не буде оброблений, якщо ви не будете приймати набагато більше ніяких претензій бонус в порівнянні з вами, мають право на і так що треба знати про роду претензій немає бонусів Ви отримуєте.

IDV

IDV це сума, яку ви отримаєте тільки у випадку, якщо є повна втрата. Це може бути найбільша сума, хоча ваш консультант може вплинути, щоб мінімізувати це, не даючи вам знати, тому що IDV зменшення призведе до зниження ставок, це може означати продаж для агента.

виїзд страхового агента

Купівля у страхового брокера є трохи більш надійним, хоча важливо, щоб визначити, якщо вони дивляться на використання веб-сайт IRDA. Ви можете зробити огляд, отримавши номер ліцензії брокера.

Страховий брокер проти страховий агент

Страховий агент в основному хтось призначає конкретного постачальника страхових який працює в якості найманого працівника. Страховий брокер проте не пов’язаний тільки з однією компанією, хоча кількість провайдерів і тому вони можуть допомогти вам краще страхової план, без ухилу в напрямку однієї компанії.

додаткове страхування від нещасних випадків

В аварії у разі, якщо ви потім пасажирів на їх відповідальність також лягає на вас. Саме тому додаткове страхування членів сім’ї, як правило, рекомендується, оскільки ці люди будуть подорожувати в автомобілі з вами.

дисках в цілості

Якщо у вас є страховий поліс і після оновлення автомобіля страхування, у вас немає дозволу пити і рухатися. Ти як і раніше відповідає за своє життя і життя інших людей. Дисках в цілості і не дають вашої страхових підстав відмовляти в позові.