керівництво небезпечно страхування спорту

Якщо ви берете участь в екстремальних спортивних заходах будь то вдома або під час відпочинку, ви могли б оголюючи не тільки себе, а й знаходяться на утриманні у вас є до значних фінансових ризиків. Навіть якщо ви потрапляєте під якістю медичної або Поліс страхування подорожей характер спорту Ви приймаєте участь в може зменшити або навіть анулюванню можлива виплата, якщо відбудеться найгірше.

ви повинні купити короткострокові або річний поліс?

Річний поліс може бути більш підходящим і пропонують краще співвідношення ціни, якщо ви очікуєте, щоб конкурувати з екстремальних видів спорту регулярно протягом будь-якого 12-місячного періоду. Однак, є політики доступні, які можуть бути розглянуті з кожним днем. Звичайно, організатором заходу можуть також мати деякі форми охоплення, але вам потрібно буде ретельно перевірити, щоб побачити, що покриття, яке Ви отримуєте від цього: у деяких випадках, ця політика може бути більше про захист компанії, що надає діяльності, а не клієнти .

спортивне свято кришкою

Як свята продовжують пропонувати цікавіші варіанти, ніж просто позасмагати біля басейну, важливо перевіряти проїзні політики ретельно. Це тому, що багато хто спеціально виключають небезпечні види спорту. Це частково через притаманного ризику і частково тому, що норми безпеки можуть бути нижче в інших країнах, зокрема, для діяльності на ринку для туристів.

Важливо відзначити, що дрібним шрифтом деякі політики може виключити навіть, здавалося б незначні ризики діяльності, такі як використання мопеді. Ви також зазвичай вважають, що будь-яка діяльність, здійснювана в той час як “під впливом” алкоголю або заборонених препаратів може автоматично призвести до анулювання кришку. Страховик можуть спробувати нав’язати це виняток, навіть якщо ви вважаєте, що не було достатньо, щоб вплинути на ваше судження.

не забудьте елемент страхування життя

Деякі небезпечні види спорту, або спеціально виключені з полісів страхування життя і під вищі страхові внески. Це означає, що якщо ви помрете під час занять спортом і або не охоплені або не заявили про діяльності і заплатив високу премію, ваші бенефіціарів не отримають виплати.

Спорт і активний відпочинок, швидше за все, повинні бути виключені або звільнені таким чином, в тому числі альпінізм, дайвінг, автоспорт, польоти і парашутні. У деяких випадках вони будуть допустимого, але з урахуванням обмежень. Наприклад, політика може дозволити вам пілот літака, але тільки на певну кількість годин на рік і без будь-яких пілотажних трюків. Політики також можуть зажадати від вас є акредитація на відповідних органів для конкретного виду спорту, щоб показати, що ви носите їх безпечно.

Страхування є необхідним для безпечного спорту?

Коли мова заходить про страхування, це спірно, що безпечніше спорту можуть становити великий фінансовий ризик. Люди сходження гори або дайвінгу океанів набагато більше усвідомлюють ризики і, отже, більш імовірно, розглянути наслідки. Але заняття спортом, на якому б рівні конкуренції, дійсно збільшує ймовірність страждання травми. У той час як витрати на медичне обслуговування не обов’язково бути проблемою завдяки Національної служби охорони здоров’я, травма може вплинути на вашу здатність працювати і платити за рахунками.

Ще один ризик, який може бути, що відносяться до конкретного страховий поліс спортивної якщо ви нанести травму іншому гравцеві. Це може призвести до судового позову, які можуть бути дорогими, щоб захистити і привести до необхідності платити компенсації.