керівництво з Medicare Довідкова

Політика Медігеп є одним з видів особистого страхування, яка допоможе вам платити за деякі витрати, що Original Medicare не покриває. Medicare Довідкова страхування насправді план Медігеп страхування. Якщо ви хочете отримати максимальний прибуток вам доведеться купити кращий Medicare Довідкова страхової план. Ось чому Порівняйте Medicare доповненню планів дуже важлива, які допоможуть вам і показати вам правильний шлях, щоб продовжити.

Іноді це стає великою проблемою для деяких людей нести, що додаткові витрати на страхування плани Medicare. Саме з цієї причини тут Medicare плани додаткового страхування, іншими словами відомий як Медігеп страхування, яка допоможе вам отримати полегшення, що додаткові витрати на медичні витрати. Справа в тому, що в оригінальній політики Medicare завжди залишаються деякі прогалини, для яких він не платить за всіх медичних послуг, які вам можуть знадобитися. Тому, якщо ви один з бенефіціарів початкової площини Medicare, ви можете бути в необхідності купувати страхування Medicare доповненню. Іншими словами, він також відомий як Медігеп страхування з причини, що вона усуває розрив між політикою охоплення початкові плани Medicare і загальний медичний рахунок вам потрібно оплатити. Це тип медичного страхового поліса, який допоможе вам платити за деякі витрати в оригінальній програмі Medicare, а також для тієї частини, що він не поширюється.

Є багато планів. Медігеп план охоплює лікарню співстрахування. Це для 61-90 днів, а також 91-150 днів у лікарні. Він також охоплює частину У співстрахування, таких, як послуги лікаря, лабораторні та рентгенівські послуг, а також послуг амбулаторно. Лікарня співстрахування покрита плани через L. співстрахування Частина B покрито всі плани через L, але для плану До вона становить до 50 відсотків, а план L становить до 75 відсотків. Medicare Довідкова страхування Каліфорнії є надійним Медігеп страхової план компанії, яка служить народу Каліфорнії протягом багатьох років з славу і добре ім’я.

Medicare ціни додаткового страхування можуть бути отримані і використовується мільйонами, які мають право. У деяких випадках лікар подарує Вам файлу, що ефірні форми і в інших випадках ви будете чекати від них більшого. В результаті, рівень медичної посилення збільшується, а. Є три також різні методи, які страхові компанії використовують для розрахунку і вгадати премій. Особливо, це актуально для тих, хто щойно виповнилося 65 років. Премії регулярно збільшуватися кожні три-п’ять років, на додаток до збільшення ставок. Проблема віку премії, як правило, залежить від вашого віку на той час, коли ви купуєте медичні поліси доповнення. Medicare додаткові страхові тарифи використовувати спільноти з найвищим рейтингом метод, який позначає, що все в на тій же площі. Medicare доповненню страхування є відчутним страховий поліс і це полегшує для покриття деяких або всіх Франшизи прогалини заряди на додаток Medicare.