керівництво благодійної мікроавтобус страхування

Багато благодійні покладатися на універсальність мікроавтобус може забезпечити в дозволяючи їм прийняти велику кількість пасажирів за маршрутами, які не могли бути легко домогтися за допомогою громадського транспорту.

Добре мікроавтобус страхових компаній пропонують благодійні мікроавтобус страхування для некомерційних організацій, щоб тримати їх експлуатаційні витрати транспортного засобу до мінімуму.

Розділ 19 Розділ 22 або дозвіл необхідно буде довести страхової компанії, що мікроавтобус використовується для благодійної та некомерційної діяльності.

Розділ 19 дозволів може застосовуватися для благодійними організаціями та волонтерських груп, діяльність яких розглядається як корисні для спільноти. Прибутки мікроавтобусом операторів знадобиться PCV / ПСВ ліцензії.

Мікроавтобус водіїв з Розділ 19 дозволів може бути або добровільно або бути оплачений. Дозвіл також дозволяє за невелику плату, щоб бути зроблено, щоб покрити витрати транспортних засобів, що працюють.

Стаття 22 Дозвіл може бути застосований, якщо для мікроавтобуса, яка використовується як некомерційна автобусне повідомлення. Для цього дозвіл водій повинен бути неоплачуваною добровольця.

Є три типи мікроавтобус страхування: комплексні, третя пожежа партії і злодійство, і третьою стороною тільки.

Третя сторона це мінімальний рівень страхового покриття відповідно до вимог закону. Вона охоплюватиме відповідальність за смерть або травми третіх осіб, відповідальності за пошкодження чужого майна та судові витрати у зв’язку з претензіями проти вашої політики.

З пожежі та крадіжки мікроавтобуса покрита стосовно шкоди при крадіжці або вогнем.

Всеосяжне є найвищим рівнем мікроавтобус страхування і охоплюватиме більшість можливих ризиків. Вони можуть включати в себе надання медичних витрат після аварії, замінивши особисті речі втрачені після крадіжки або нещасного випадку, а також страхування від пошкодження вікна мікроавтобуса і вітрове скло.

Хоча це найдорожче, всеосяжної часто популярним вибором для благодійності страхування мікроавтобусі. Це завжди краще, щоб бути ‘, ніж потім шкодувати, тим більше, що є додатковою відповідальністю перевезення пасажирів. Комплексне страхування покриває більшість ризиків і постачальник страхування фахівець буде кравець політики до конкретних потреб вашої організації.

Інші переваги, що страхова благодійність мікроавтобус повинна включати наступні:

1) 24 днів hour/365 безкоштовним телефоном довіри.

2) кошти аварійно-відновлювальних.

3) Великобританія адміністрації / колл-центрів.

4) Додаткове пробою і відновлення допомоги.

5) Додаткові незастрахованих відновлення збитку, який включає в себе кришку для призначеного адвоката, судові витрати у розмірі до £ 100 000 за ціною оренда транспортних засобів, якщо частину вимог погодився.

6) внесок об’єктів.

7) рядок обороту документації.

Страхування благодійність мікроавтобус політики, як правило, дійсні протягом 12 місяців, якщо більш короткий або триваліший строк не вів переговори з постачальником. Якщо з якихось причин Ви передумаєте політики може бути скасований через 14 днів після отримання документації.

Перевага використання провайдерів страхування фахівець, що вони будуть розуміти ваших конкретних потреб. У більшості випадків зміни можуть бути внесені в політику, поки вона в операції, поки ви повідомите постачальнику зміна обставин в самому незабаром.

Якщо пункт формули повинні бути зроблені мікроавтобус постачальник страхування буде мати інцидент менеджер під рукою, щоб запропонувати свою допомогу і поради. У мікроавтобусі несе відповідальність, які будуть використовуватися кілька драйверів зберегти копію політики в транспортному засобі в разі його необхідності.

Мікроавтобус оператор повинен мати страховий законом. Але з благодійністю страхування мікроавтобус вашої організації виграють від низької ціною доступні не виходячи з її вразливою до ризику несподіваної вартості після аварії.