кваліфіковані життя поселення ваші фінансові гарантії на все життя

Життя сама непередбачувана річ, що будь-яка жива істота володіє і може бути, це причина, чому це найцінніше, а також. Ми витрачаємо всю нашу енергію, ресурси і зусилля в забезпеченні того, щоб життя наших рідних і близьких завжди зручно, і вони завжди в доброму здоров’ї так довго, як вони живуть. Щоб уникнути всякого роду ризиків ми відвідуємо лікарів, є хорошу їжу, фізичні вправи і спробувати знайти способи розваг, щоб тримати нас щасливими. Ми також йдемо, що ще один крок і застрахувати своє життя у разі будь-якого лиха, які можуть впасти на нас. Страхування життя, таким чином, приходять, щоб бути дуже важливою частиною нашого життя, і людей застрахувати своє життя за великі суми грошей, щоб гарантувати, що їх сім’я має фінансову безпеку навіть після окремих закінчився.

Кваліфіковані життя поселення ще одне важливе крок на лінії страхування життя. Кваліфікований життя поселення є варіант з високою чистою вартістю поліса страхування життя власників, які шістдесят п’ять років і вище. Процес дозволяє пенсіонер продати небажаних страхування життя, щоб третя сторона, яка пропонує більше, ніж грошова вартість якого застрахований в іншому випадку одержати від страхової компанії. Це працює як перемога – безпрограшна ситуація для всіх залучених сторін. Поліс страхування життя йде в тримачі для кваліфікованого врегулювання життя, як він може мати доступ до одноразової грошової готівки в міру необхідності замість того, щоб чекати, поки політики, щоб дозріти. Страховик також можете вибрати для регулярних щомісячних внесків замість того щоб йти в на всю суму відразу. Покупець політики потім отримує претензії до цієї політики.

Поради життя поселення, як правило, пропонують фінансові консультанти, як бухгалтери та адвокати осіб, які займають високою чистою вартістю поліса страхування життя. Кваліфікованих інвесторів життя поселення відомі як особи, тому що фінансування вони мають справу з купівлею поліса страхування життя. Інвестори можуть придбати політику з їх власного капіталу або через капітал, який вони піднімають за допомогою інших інвесторів і різних структур. Особи зазвичай не займаються кваліфіковані життя поселення інвестицій через ризики, пов’язані з такою угодою. Таким чином, нормальна процедура для боротьби з інвестиційною життя поселення через інвесторів, які є частиною організованої та надійної інституційної групи покупців.

Основні кроки, які беруть участь у здійсненні операцій кваліфікованих життя є первинна консультація політики власника з його фінансовим консультантом. Рішення, чи приймається брокера слід підходити або угоди повинні бути зроблені безпосередньо з постачальниками. Власник поліса має, щоб випустити його медичної інформації та разом з радником Він представляє політику для оцінки. Пропозиції, які приходять в на основі цього розглядаються клієнта і його радником і кращим приймається. Постачальники дані необхідні документи, документи перевіряються і кошти перераховуються клієнту. Це, у свою тотальність завершує весь процес здійснення угоди життя.