катастрофічна медичного страхування для вас

Не кожному пощастило працювати на місці, яке пропонує медичного страхування. Якщо ваш роботодавець не пропонує його, або якщо ви просто не хочете платити за покриття ви не думаю, що вам потрібно, катастрофічне плані здоров’я, іноді називають “головним медичним” план, може бути для вас.

Що таке катастрофічне медичного страхування?

Катастрофічні медичного страхування має високі франшизи і низькі щомісячні премії. Франшиза це те, що ви платите до страхування включається і премії виплачуються щомісяця, щоб тримати план в силі. Катастрофічні медичного страхування зазвичай охоплюють тільки основні відвідин лікарні і медичні витрати, які коштують дорожче, ніж франшиза. Ви, як правило, платити з власної кишені за все інше, як і регулярне відвідування лікаря, рутинної роботи лабораторії, і ліки за рецептами.

Самі катастрофічні плани страхування здоров’я речі, як перебуває в лікарні, хірургії, інтенсивної терапії, діагностичні рентгенівські промені, і лабораторні аналізи.

Які основи катастрофічних планів медичного страхування?

Якщо цей план звертається до вас, переконайтеся, що ви розумієте, що ваша франшиза, ймовірно, буде $ 500 або вище. На додаток до високої франшизи, найбільш катастрофічні плани в галузі охорони здоров’я несуть високі переваги максимального терміну служби. Ці шапки і падають від $ 1 млн і $ 3000000. Коли ви досягли цієї суми в доларах, страхова компанія не платитиме за будь-які медичні витрати, за його межами. У цей момент ваша політика не діє.

Рецептурних ліків в таких планах зазвичай містить окремі франшизи і співстрахування суми. Це вимагає, щоб ви платите більше, ніж зазвичай у традиційному план медичного страхування.

При виборі високої франшизи плану, повинні бути готові платити за ваші медичні потреби, поки франшиза не буде виконана. Наприклад, якщо у вас є франшиза встановлена ​​в розмірі $ 15 000 і вам потрібна операція, яка коштує $ 5000, ви несете відповідальність за весь рахунок. Позбувшись від покриття, щоб зменшити кількість ви платите кожен місяць, ви ризикнути на скільки грошей ви будете витрачати ваш медичне обслуговування.

Подумайте про ваших особистих обставин

При погляді на катастрофічне планів медичного страхування, майте на увазі, що не всі покрито. Наприклад, ведення вагітності, як правило, не поширюється. Якщо вагітність у вашому майбутньому, або вибрати план, який охоплює вагітності або вибрати більш відповідний для більш традиційного плану медичного страхування. Завжди будьте впевнені, що вид покриття доступний в плани, які ви дивіться. Інші плани ніколи не покривають охорони материнства, поки рік після дати набрання чинності.

Ви відповідають профілю?

Катастрофічні медичного страхування зазвичай апелює до людей, які потрапляють в одну з двох різних категорій: молоді люди у віці від 20 і дорослих у свої 50 до 65.

Молоді люди, як правило, купують цю вид покриття, як правило, по найму або не працюють на роботодавців, які пропонують традиційні плани медичного страхування. Вони визнають важливість медичного страхування, якщо щось піде не так, але не дуже стурбований, що цілком реальна можливість.

Літні люди, які набувають катастрофічні медичного страхування, як правило, пов’язані з серйозними захворюваннями, як інфаркт, рак, і фінансових втрат, пов’язаних з ними. Ці люди старшого віку, як правило, цілком здорові. Вони не мають багато відпускаються за рецептом ліків, щоб купити і волів би платити зі своєї кишені за візити до лікаря для того, щоб заощадити на їх премій.

При покупці катастрофічного медичного страхування

Такої високої франшизи медичного страхування, як правило, набувається в якості індивідуального плану, але ви можете купити його в якості плану групи через роботодавця, якщо ви того побажаєте. Більшість компаній, які мають більше 1000 співробітників будуть пропонувати більш високі франшизи плани. Якщо ви готові піти у відставку, але не зовсім право на Medicare, ви можете вибрати ці плани, а також. Однією з причин може бути тому, що вони пропонують більш низькі премії.

Деякі вже існуючі умови можуть тримати вас від того, щоб вибрати катастрофічних план медичного страхування. Якщо ви страждаєте від СНІД, діабет, емфізема легенів, хвороби серця, розсіяний склероз, шизофренія, або що-небудь настільки ж сильною, ви могли б зробити краще підібрати інший план медичного страхування. Катастрофічне план не для вас.

Що він охоплює?

Катастрофічні медичного страхування пропонує різні рівні охоплення залежно від того, який план звертається до вас.

Наприклад, Етна пропонує великі медичні план за $ 86 на місяць. Франшиза становить $ 5000 франшизи з спільного страхування на 30% після цього. Якщо висока франшиза не для вас, то вибирайте більш високі страхові внески замість цього. Health Net пропонує план на $ 109 на місяць, який не має франшиз і всього за $ 30 доплати за відвідування лікаря. Спільне страхування становить 30%.

Коли по магазинах навколо

Ці кілька порад, які слід враховувати при купівлі катастрофічного медичного страхування:

Переконайтеся, що премії, за місяць, квартал і рік, є доступним.

Бюджет на франшизи і приймати тільки план з франшизою ви можете собі дозволити.

Розглянемо, як великі Хочете, щоб Ваш охоплення бути і зберегти список, роблячи покупки, щоб ви дотримуватися тільки ті політики, які вам потрібно.

Увімкніть рецепта ліки, якщо вони є частиною вашої регулярної рутиною.

Ви хочете платити за офіс свого лікаря візитів?

Не забувайте про будь-яких існуючих умов.

Якщо ви не здорові або, як правило, хворіють досить часто, може бути, більш традиційний план медичного страхування для вас.

Визначити річні життя щорічну вигоду для кожного політика, яка вас цікавить.

Катерина Durkin Робінсон є пишучим письменником для заощаджень Білл, ваш інформаційний ресурс і співтовариство для економії грошей поради та пропозиції так що ви можете ходити по магазинах, порівняйте, і заощадити гроші на майже все.