камери контролю швидкості і ціни авто

Ви іноді відчуваєте, що перебуваєте на деяких реаліті-шоу? Так, ви можете тепер хочуть мати великий брат спостерігає за вами, але ситуація така. Більшість американських громадян відчувають, що їх приватне життя повністю порушені в даний час. Існує гарна річ про червоному світлі / перевищення швидкості камери, хоча. Вони тримають нас в безпеці. Ми можемо констатувати, що практично вони можуть бути гідною заміною відділ поліції. Водії не надто схвильований про ці камери, як червоні квитки світло може вплинути на їх тарифний план автомобіля. Але це не так важливо, що ми думаємо про камери, тому що вони стають все більш і більш популярним в сучасних міст від дня.

Ось деякі з міст, які підберуть “Тренд” червоного світла / швидкість монтажу камери – Moultrie, Грузія, Клівленд і Акрон, Огайо і Скоттсдейл, штат Арізона.

За словами джерела, США є міста вітали нововведення і отримують позитивні відгуки від цих червоне світло / швидкість камери, які, як повідомляється, зачепив понад 2300 водіїв у Клівленді, штат Огайо (передмістя жителів). У Клівленді, штат Огайо, червоне світло порушників стягується 100 доларів за Цитування той час як інші порушники, такі як перевищення швидкості порушників квиток платять від 100 до 200 доларів, залежно від того, як погано вони порушили правові обмеження.

Огайо також отримав відмінні результати від їх пілотної програми. Майже 20 днів камер операції Акрона дав понад 3000 квитків на порушників з цього району. Камер допомогли загальмувати багато свинцю драйверів ногою в область.

Як ці камери працюють?

Дозвольте сказати вам великий вплив. Камера робить швидкий постріл з машини, а потім намагається захопити крупним планом картини номерний знак. Як тільки це зроблено, квиток оформлений і відправлений в зареєстрований власник транспортного засобу.

Що, якщо ви були насправді не за кермом автомобіля в момент фотографії?

Деякі люди відчувають, що ці камери не виконують свою роботу належним чином. Драйвери стверджують, що ці світлофорні камери може привести до деякого помилкових фактів порушення правил, якщо власник автомобіля не був по-справжньому водіння під час інциденту. Для того щоб зробити ці випадки рідкісні, деяких штатах США, Грузія, наприклад, дозволяють жителям оскаржити Цитування, якщо власник не був за кермом автомобіля. Інші країни наполягають, що власник автомобіля бере на себе повну відповідальність за свій транспортний засіб незалежно від того, хто їздить, коли.

У камер дійсно допомагають зменшити порушення правил дорожнього руху?

Страховий інститут дорожньої безпеки відзначається, що порушення ставки знижуються на 40 відсотків, і це тільки початок. Усвідомлення червоне світло камери змушує людей ставати більш уважним, який є основною вимогою на дорозі.

Чи є ці камери важливо?

Ви не можете нічого сказати важливо, поки ви не звикли до цього. Але будьте обережні, на дорозі дуже важливо. Якщо у вас є авто страхування і ваш автомобіль покритий – ви не повинні бути занадто стурбовані цими камерами. Ви автострахування буде охоплювати вас у випадку, якщо ви попалися на червоне світло / швидкість камери. Але завжди будьте уважні – це безпечніше, щоб бути хорошим водієм.