його керівників проектів керівництво помилки і пропуски страхування

Одна з найбільших страхових покриттів для будь-якого малого бізнесу – і особливо для незалежних ІТ-менеджерів проекту – помилки і пропуски (E & O) покриття. Багато невеликих технологічні компанії не впевнені, що вона охоплює і як вона відрізняється від інших видів страхових полісів.

Нижче наведено відповіді на деякі з найбільш поширених питань, які ІТ-проектів Менеджери запитати про E & O страхування:

У чому різниця між професійної відповідальності та помилки і пропуски страхування?

“Страхування професійної відповідальності” і “Помилки і пропуски страхування”, істотно відрізняються умови для того ж виду страхування, який захищає ваш бізнес в тому випадку, якщо клієнт стверджує, що ви або один з ваших співробітників помилилися при наданні ІТ-послуг, в результаті чого що клієнт страждає фінансових втрат.

У чому різниця між E & O страхування та страхування цивільної відповідальності?

У той час як E & O покриття (також відомий як страхування професійної відповідальності) охоплює вас за помилки ви можете зробити, а робити свою роботу, страхування загальногромадянської відповідальності реагує на претензії тілесні пошкодження або пошкодження майна. Наприклад, ви або один з ваших співробітників ранить когось або матеріальний збиток за місцем знаходження клієнта, або хтось приходить у ваш офіс і ковзає і падає. Спільної відповідальності часто потрібно контрактів, так як клієнти часто хочуть, щоб переконатися, що будь-який бізнес, надаючи послуги на своїй території здійснює страхування загальногромадянської відповідальності, будь то сантехніка підрядника або ІТ-підрядника.

Політика власника бізнесу, також відомий як ВОР, включає в себе як загальне страхування відповідальності та страхування майна. Частина майнового страхування BOP захищає ваш бізнес майна (у Вашому регіоні або на сайт клієнта) від фізичних втрат або шкоди в результаті крадіжки або пожежі, наприклад. ПБ є відмінним вибором для багатьох практикуючих соло та малого бізнесу.

Клієнт контрактів може зажадати, щоб ІТ-менеджери проекту здійснюється як професійних, так і загальне страхування цивільної відповідальності. У той час як ви можете придбати спільної відповідальності та майна політика окремо, купуючи їх разом в ПБ, як правило, більш рентабельний і простий спосіб, щоб отримати більш повне покриття для потреб більшості малих ІТ-бізнесу.

Але не загальне страхування відповідальності вже включають в себе помилки і пропуски покриття?

Номер спільної відповідальності не захищає свою компанію в тому випадку, клієнт повинен пред’явити вам позов за помилку, внесені в ході виконання вашої роботи. Спільної відповідальності дійсно покриває тілесні ушкодження і претензії матеріального збитку, але, як правило виключає судових процесів за участю професійної недбалості або звинувачення в невиконання професійних обов’язків. Для цього вам буде потрібно окремий поліс страхування професійної відповідальності.

Отже, які види ризиків робить E & O страхового покриття?

E & O покриття спрацьовує, коли ваш клієнт стверджує, що ви або один з ваших співробітників припустився помилки в ході надання ІТ-послуг та ІТ-послуг з управління проектами. Для ІТ-керівника проекту, клієнт може стверджувати, що ви несете відповідальність за помилки проектування програмного забезпечення, що призводить до системі, яка не функціонувати належним чином, або навіть для проекту, який займає більше часу, ніж очікувалося, в результаті чого витрати на ескалацію або заподіяння клієнту втратити бізнес.

Звичайно, деякі види бізнесу просто суперечки страхуванню, наприклад, якщо клієнт не оплатити рахунок або хтось подає до суду на вас за крадіжку клієнта. Ось чому так важливо розуміти, що саме ваша E & O політики дійсно покриває, так що ви можете уникнути цих видів ризиків або використовувати правові договори для їх покриття. Важливо також пам’ятати, що E & O страхування призначений, щоб захистити вас і платити законні вимоги про фінансову компенсацію від клієнта. E & O політики не відшкодовує або компенсувати вас для внутрішніх витрат з метою усунення проблеми.

Я не плануєте робити будь-які помилки, які отримає мене подали до суду. Мені дійсно потрібна E & O охоплення?

Ймовірність того, що вам буде позов статистично низькою. Тим не менше, більшість власників бізнесу кінцевому підсумку досягне точки, де ризик збирається без E & O страхування не виправдовує заощаджень. У типовій ІТ-проекту, чи є елементи поза вашого контролю? Що відбудеться, якщо субпідрядник спотворює свої здібності і пускає під укіс проект? Якщо розробник робить помилку в рядку коду, який викликає клієнт втратити гроші? Якщо резервна стратегія, яку ви так ретельно розроблений провалюється через людську помилку, і важливі дані втрачаються? Якщо договір на ваше ім’я, ти той, хто буде нести відповідальність.

Тобто, ви не повинні помилитися, щоб подали до суду. Будь-який клієнт може подати позов проти Вас у будь-який час і незалежно від того, що костюм є обгрунтованою, вам доведеться платити за правовим захистом. Майже кожен був клієнт, який важко, навіть нерозумно. Коли ви приголомшені позову і не було грошей у вашому бюджеті, щоб захистити себе, вона може загрожувати вашої здатності залишатися в бізнесі. Навіть якщо у вас свої найкращі роботи, інші змінні можуть вплинути на ризик.

Скільки це буде коштувати?

Вартість E & O страхування буде змінюватись в залежності від доходів вашої компанії і розташування, а також межі відповідальності та франшизу ви виберете. Більше одного або двох чоловік фірм може отримати $ 1 млн на E & O страхування за ціною близько $ 1000 на рік. Для більшості незалежних ІТ-менеджерів проекту, тобто менше 1 відсотка від валового доходу, і душевний спокій, що підтримка E & O страхування приносить часто добре коштував він.

Якщо ви не впевнені, що це час, щоб захистити ваш бізнес з технологією E & O страхування, то нічого не варто поговорити з страхового брокера, щоб дізнатися, що ваші варіанти, перш ніж прийняти рішення. Зв’яжіться з агентом технології страхування для спеціалізованих цитати.