з проханням про довгострокові котирування страхування по догляду

Люди витратили б навіть їх останній долар, щоб застрахувати свої машини, будинки, і властивості, але випускати з уваги необхідність довго страхування по догляду термін. Деякі люди вважають за краще обдурити велику гроші на пластичну операцію або по дорогому круїз на Багами, а не зберегти ці гроші на пенсії. Більшість людей стають дуже засмучений і забути актуальність страхування свого здоров’я в старості як тільки вони дізнаються темпи довгострокового догляду в їх штаті. Тим не менш, важливо, щоб просити на довгостроковий догляд страхової котирування для підготовки до витрати, пов’язані з цією турботи.

Якщо люди можуть застрахувати свої капризи, чому вони не можуть гарантувати довгостроковий догляд? Що не дозволяє їм планувати свою турботу, хоча, очевидно, ризики високі? Хіба тільки ціна LTC страхування, який ставить так багато уваги з їхнього боку?

Так скільки довгостроковий догляд варто в ці дні? У 2009 році MetLife провела опитування на вартість лікування в країні. Будинок пристарілих догляд був найвищий річний ставкою $ 79935 або $ 219 добового проживання. У той час як середня тривалість перебування в будинках престарілих, в два з половиною роки, людина повинна буде великий шматок грошей, щоб заплатити за допомогу. Навіть якщо у вас достатньо пенсійні заощадження, вони не гарантують ці гроші піде довгий шлях, тому що тільки через місяць в будинку престарілих вже може виснажувати свої заощадження. Medicaid буде грати свою роль тільки після того, як ви провели вниз свої активи, але не те, що тривожні?

У тому ж році, MetLife дізнався довго страхування догляду термін 52-річний був $ 1524 на рік або $ 200 щоденних посібників, виплачуваних протягом трьох років. Так, LTCi премій може бути дорогим, але не платить за всі ці витрати за своїм розсудом набагато дорожче? Чи не бути достатньо сміливим, щоб сказати, що ви ніколи не доведеться це, а також ваш чоловік або кохана людина робить. Ви повинні передбачити всі несподівані події відбудеться наприклад, при вводі в будинок престарілих в майбутньому, щоб тримати себе підготовлені випробувань, які може поставити себе і своєї сім’ї в небезпеці. Це не просто прийняти це сумна реальність, але, як технологія стає більш просунутою і довгострокового попиту догляду стає надзвичайно приголомшливі, ви, швидше за все, поставить під загрозу ваше здоров’я і заощадження, якщо ви не плануєте вперед.

Довгострокового догляду страхового покриття залежить від чотирьох факторів і може бути відображена серед LTCI котирування:
1. Сумою денної допомоги – це максимальна сума, яку політики платитимуть за догляд на щоденній основі. Ви можете вибрати суму від мінімум $ 50 до $ 500. Вища сума допомоги може зробити ваші премії дорожче.
2. Пільгового періоду, – як випливає з назви, це тривалість часу ця політика буде платити за переваги.
3. Період ліквідації – відноситься до період очікування. Це період, коли людина платитиме за власним перед страхувальником вмирає /
4. Інфляція захист – це найважливіше, що вершник збільшує переваги йти в ногу з інфляцією

Запит цитуючи LTCi дозволяє порівняти політику і премії від однієї компанії до іншої. Ви завжди можете запросити цитати від Ваших потенційних компанію або через інші ресурси, щоб знайти цінну інформацію про політику, і подивитися, якщо це правильний вибір для Вас.