зцілення охорони здоров’я разом

Незважаючи на кризу здоров’я, віку та економічного, медичного страхування є обов’язковим для кожної людини. Гарне здоров’я і запевнив надзвичайних ситуацій в охороні здоров’я є потяг до переглядаєте самі непередбачені і незручний час. Проте медичне страхування не так легко знайти. Більшість роботодавців пропонують медичне страхування в якості стимулу працювати і продовжувати працювати для них. Хоча немає ніякого закону, який має потреби роботодавців забезпечити медичну страховку своїм працівникам і деякі роботодавці не роблять. Тим не менш, робочі та самозайнятих людей може знайти групового медичного страхування.

Самозайняті особи чи співробітника, який не може купити поліс страхування здоров’я від їх компанія повинна порівняти інформацію, таку як стратегії і цін на різні план медичного страхування. Ті, хто не отримає доступний план медичного страхування від їх бос може купити медичну страховку від будь-якої іншої організації. Є держави, які дозволять самозайнятих осіб купити медичну страховку за доступною групи страхових внесків зі страхування здоров’я плану по відношенню до групи жодної людини. Норма для групи з одного страхові плани набагато нижче, ніж ставки індивідуального страхування здоров’я.

Але є держави, які не дозволяють групі планів. Якщо це так, працівник або самозайнята особа може заглянути в план медичного страхування через організацію, в якій вони пов’язані. Багато торгові підприємства забезпечують пов’язані доступною групи план медичного страхування. Крах цих планів медичного страхування є те, що Державний департамент застрахованої особи страхового швидше за все, не буде в змозі виручити з будь-якими конфліктами, що застрахована особа може мати, якщо можливо, на здоров’я план заснований в різнорідних держави.

Основному план страхування здоров’я потрібно покриття для групи людей. Замість того, індивідуальний план багато людей віддають перевагу ввести в своїй групі плану. Крім того групового медичного страхування є єдиним методом для співробітників, які будуть покриті за материнства відразу окрім них вже є індивідуального медичного страхування діє протягом принаймні року, і раніше просив охоплення. Якщо ви любите вашого бізнесу, щоб мати право на медичну групу, в більшості штатів потрібно, що у вас є принаймні два робітників. Багато людей були помилковими, думаючи, що шлюбний бізнес, яким керують організації не мають право на медичне страхування групи. Це не той випадок назавжди, так як багато медичні компанії нададуть Вам охоплення.

Група медичного страхування для самозайнятих і працівників є єдиним доступним страхування. Більше того, це метод, щоб всі ваші співробітники покрита здоров’я плану. Якщо персонал була відхилена, практикуючи індивідуальний політики, то вони всі умови, щоб ваша група поліс страхування здоров’я. Як було сказано раніше, працівники шукати роботодавців, які забезпечують переваги, включаючи страхову групу. Крім того, більш співробітників ви покрили менше ризику вашого оператора медичного страхування для виконання, тим самим скорочуючи несприятливі вибір. Несприятливий відбір відноситься до небезпеки, узятих на себе страхова компанія, коли сильні люди вибирають протягом охоплення, і тільки хвора людина буде застосовуватися. Тому, коли у вас більше працівників застосовуються, тим більше премія в найближчі допомагає розподілити ризик медичних ситуацій та лікування вимогам.