зручна ідеї для придбання найдешевших орендарів страхування

Найшвидший і найкращий спосіб знаходження найнижчі ціни на страхування орендарів ставок виходити в інтернет і знайти деякі сайти страхування порівняння. Просто подивіться в Інтернеті за допомогою пошукової термін, як “вільний котирування орендарів страхування” або щось подібне, і ви зустрінете безліч сайтів, що надають безкоштовні котирування. Після заповнення анкети Ви отримаєте цитати з асортименту страхових агентств. Крім того, більшість з них буде найвищим рейтингом. Використання Інтернет швидкий і безболісний метод для отримання недорогою ціною.

Після того як ви були надані цитати з декількох високим рейтингом агентств ваш наступний акт буде вибирати самі низькі ціни на один і подзвонити по одному з їхніх представників по телефону. Найпростіший спосіб, щоб знайти самі низькі ціни на котирування індивідуально говорити з агентом, який буде в змозі допомогти вам знайти всі знижки вони пропонують, і ті, які ви будете мати право на. Страхові агентства завжди надавати пільгові ціни на багато пунктів, і це ваша робота, щоб знайти всі одне, що ви повинні були отримати.

Особи, які не курять, як правило право на знижку. Куріння є причиною багатьох тисяч чорт щороку, так що не курці, як правило, отримати знижені ставки у зв’язку з тим, що там менше ризику для гасіння техногенних катастроф. Якщо у вас встановлений мертвих болти на вхідні двері чи пожежної сигналізації в вашому місці проживання ви взагалі претендувати на знижки у вашій політиці. Є цілий ряд можливих знижок і зниження цін, так що запитайте про них все. Ви можете відчувати себе ніяково, займає надто багато часу агента, але вони майже завжди радий допомогти Вам у зв’язку з тим, що вони хочуть вашого бізнесу. Ви повинні пам’ятати, що це їх робота, це, як вони заробляють на життя.

Один з найпростіших способів скоротити ваші страхові внески є отримання ваших орендарів і авто страхові поліси в тому ж агентстві. Це відомо як консолідації політики та, як правило, заощадити 15% або більше. Це, мабуть, найпростіший techique для отримання величезного зниження цін.

А також зміцнення вашого авто і орендарів страхування Є багато інших корисних способів знизити тарифи. Збільшення вашої франшизи також призведе до зниження цін. Наприклад, замість того, $ 250 або $ 500 франшизи ви можете підняти її до $ 1000. Цей зможете заощадити трохи грошей на політику. У разі втрати ви, звичайно, отримати меншу суму на виплати, але якщо ви подивитеся на довгостроковій перспективі, підвищення вашої франшизи цілком може заощадити вам трохи грошей.

Є безліч варіантів для зменшення ваші ставки, що ви не можете бути в курсі. Ось чому ви повинні запитати агента з питання зниження цін і знижок, так що ви можете визначити кожен спосіб зниження вашої страховки. Як приклад, якщо ви пенсіонер ви, як правило претендувати на знижку або зниження ціни. Продовжуйте ставити питання, поки ви не відчуєте, що ви чули про кожного потенційного зниження цін, що ви можете претендувати на.

Після того як ви визначили низьку ціну компанії є кілька можливих вибір у вас є. Ви можете вибрати, щоб отримати політику на вказану ціну або телефонувати в іншій страховій компанії, можливо, той, який надав вам наступний низькі цитати. Ви можете розмовляти з будь-якою кількістю агентств ви вибираєте перед ухваленням рішення.

Агентство, яке дав вам саму низьку початкову котирування не можуть забезпечити найбільші скорочення ціни. Ви можете отримати дешевше загальне страхування орендарів ставки на розмові з додатковими агентств. Висуваючи трохи зусиль, ви будете найчастіше знайти $ 20000 варто страхового захисту за $ 15 на місяць або рідше. Доступ недорогий страхування орендарів ставок не складно, але ви повинні висунути деякі зусилля.