зростати в зростання продажів велосипедів потребу в страхуванні

Згідно з повідомленнями з Америки виявляється кредитна криза був несподіваний результат, коли мова заходить про ДТП із смертельним результатом. Попередні дослідження, здавалося, припустили числа дорожньо-транспортних пригод знижувалася в США, тому що люди їхали повільніше і менше, щоб заощадити гроші у зв’язку із зростанням цін на паливо. Але це також призвело до ряду людей, які взяли на мотоциклі, який бачив число ДТП зі смертельним результатом різко зростати.

Аварії на підйомі
У Флориді зокрема, поєднання збільшило частку володіння і дуже несуворі закони шолома призвела до сплеск числа ДТП зі смертельним результатом за участю мотоциклістів. Флорида дорожнього патруля лейтенант Кріс Міллер сказав, що це “величезна кількість” велосипедів на дорозі.

“Мотоцикли за своєю природою більш небезпечно, тому що у вас немає весь захист, яка надає Вам автомобіль. Ви не повинні подушками безпеки і ременями безпеки. Вам не потрібно все, що оточуючі стали вашого тіла, так що ви збираєтеся взяти Велика частина, що вплив на ваш організм. ” Сказав Міллер.

Згідно з національними даними, налічувалося більше 1000000 велосипеди продаються в США в 2006 році, що на 30% більше п’яти років тому, і ця тенденція знаходить відображення на ринку Великобританії, а також.

Британія свідків продажів велосипедів відродження
Мотоцикл Великобританії обсяги продажів, на перший погляд, знизилася за останні п’ять років з 169 000 в 2002 році до 144 600 в минулому році, але на думку експертів у секторі ряду факторів може сприяти стимулюванню продажів на тенденцію до зростання в наступному пару років.

Зростання цін на бензин є великим фактором, який стимулюватиме людей назад на їх велосипедах, і особливо малих, економічних велосипедів як ті начала, які будуть імпортовані з Китаю. Уряд також додаткові стимули для велосипедів користувачі, з мотоциклістами дозволено використовувати для руху автобусів і заощадити гроші в зонах збір за в’їзд автотранспорту.

“З високої продуктивності дуже близько до 2007 року ринок мотоциклів і промисловість надання додаткових доказів, які підтримували двоколісних транспортних засобів пропонують надійні і дуже доступний транспортний варіант. Ми всі будемо як і раніше стикаються фінансові труднощі в 2009 році, і з збільшенням залізничних тарифів на цілих 11%, а стимули, такі як велосипеди будучи в змозі використати для руху автобусів, мотоциклів використання більш актуальними і практичними, ніж будь-коли. ” Сказала Шейла Rainger від мотоцикла Industry Association (MCI).

У 2002-2004 роках мотоциклетна промисловість пережила різке скорочення, але в останні пару років ця вирівнялася і в даний час зростає, на відміну від продажу автомобілів які як і раніше страждають через кредитну кризу і Девід Тейлор з MCI сказав, що може передбачити ще більш зростання.

“Коли бебі-бумерів хіт підлітковому віці, тримачі ліцензії мотоцикла складала 25% чоловічого населення. Це всього лише 13% в даний час, так що є можливість для зростання. “Написано Тейлор.

Цей прогнозоване зростання в секторі також означає, що вона ніколи не була більш важливою, щоб оформити страховку, перш ніж думати про перехід від вашого автомобіля. Шанс мати ваш велосипед пошкоджені набагато вище, і багато автомобілістів, визнавши, що вони часто не бачать мотоциклістів, особливо в зимові місяці, коли темніє раніше.