зростання ціни на бензин та страхування автомобіля збільшиться вартість експлуатації автомобіля

Нові дані показали, що витрати на підтримку автомобілів виріс на цілих £ 2200 за всього лише дванадцять місяців із зростанням цін на паливо, і більш високі страхові підвищення податків дорогу на трасі проблеми. Ці фактори підштовхнули вгору ціни водіння в чотири рази рівень інфляції відповідно до AA.

Ці піднімається в управлінні автомобілем в той час, коли люди стають все більш стурбовані підвищенням цін інших цін на продукти харчування та житло, а також опалення і рада законопроекти.

AA Motoring Витрати доповіді за 2008 рік показав, що уряд ввів податок дорозі призвело до зниження значення автомобіля перепродажу. У результаті цього багато людей, які мають на погашення автокредитів у “негативний власний капітал” автомобілів. Це залишило деякі водії не можуть дозволити собі вести свій автомобіль, але й перебуваючи в положенні, коли вони не можуть дозволити собі продавати його або як вони втратять дуже багато грошей.

У доповідях висновки підвищені вимоги до уряду запропонувати автолюбителям деякі хороші новини, позбавляючись від запланованого 2р літрів подорожчання в жовтні 2008 року. Ціни на нафту стоять на новий рекорд з бензиновими передбачення може бути £ 1.15p до літа 2008 року, і стільки, скільки £ 1,50 літра до осені того ж року.

Люди, які володіють транспортним засобом 4×4 або “розкіш” автомобіля постраждали в кишені саме, з їх вартості бензину зростання від £ 11188 в 2007 році до £ 13 346 в 2008 році, збільшившись в розмірі £ 2176.

Велика частина збільшення 4х4 виходить від більш високого дорожнього податку яка майже в два рази до 400 фунтів стерлінгів, що в свою чергу знизило вартість перепродажу автомобіля на цілих чверть.

Motoring групи стверджують, що підвищення цін не впливає тільки на тих, хто може дозволити собі такі типи автомобілів: багато менш заможні люди, що живуть у сільській місцевості покладаються на всі автомобілі 4×4 погоду, щоб обійти їх співтоваристві і як частина їх повсякденного життя .

Водії великих сімейних автомобілів бачили вартість заправки своїх автомобілів стрибати з близько £ 5600 в 2007 році до близько £ 6500 в 2008 році. Це стрибок майже на п’яту, на вершині 6 відсотків виріс на страхування автомобіля протягом 12 місяців. Ці автомобілі також були порушені зростанням дорожнього податку, які можуть побачити збільшення в розмірі до 100 фунтів стерлінгів до 2010 року.

А.А. закликав уряд переосмислити ретроспективного дорожній податок і скасувати їх спірна пропозиція ввести 2р за літр мит на паливо.

Представник Марк МакАртур для вперед, транспорту мозкового стурбований постійно зростаючим звинувачень для запуску автомобіля, кажучи: “Ці цифри дуже тривожна. Як ви собі це велике зростання в управлінні автомобілем, коли ваш рада податок також йде вгору, ваші рахунки за продукти, йде вгору і ваш газ і електроенергію ростуть? ”

Грант Торнтон, місто бухгалтери підрахували, що уряд в змозі скоротити податки на паливо на заправних насосів до 9 пенсів літр через £ 5000000000 непередбаченої користуються казначейства у зв’язку із зростанням цін на нафту.