зрозуміти медичного страхування для вашої родини

Я знаю, що вибрати кращий план медичного страхування може бути дуже заплутаною. Зрештою, більшість з нас не користуються професіонали, і нам потрібно, щоб пробратися через багато деталей, щоб дістатися до цього правильний план. Покоління наших батьків, ймовірно, було набагато легше. З одного боку, охорону здоров’я було не так дорого. Для іншої речі, менше варіантів існувало. Вони, можливо, вибрав стандартний план відшкодування від великої компанії, або тільки що передали одному від роботодавця. Але тепер, ми стикаємося з більш високими витратами і більш широкий вибір, тому ми повинні бути більш освіченими, щоб вибрати план, який відповідає нашим потребам і бюджету!

PPO плани як і раніше найбільш популярні плани в галузі охорони здоров’я на ринку, особливо окремо взятому ринку. Основна частина РРО це мережа медичних працівників. Страхова компанія буде пропонувати найбільш охоплення послуг тих, хто мережі медичних працівників. Застрахована особа як і раніше дозволено звертатися за допомогою за межі мережі, але, як правило, повинні платити за нього більше.

PPO плани зазвичай мають певне франшизи і зі своєї кишені максимум. Це означає, що за покриваються послуги, застрахована особа повинна заплатити першу суму в доларах до франшизи. Після того, як франшиза, страховий почне в за покриваються послуги в якийсь певний відсоток. Деякі послуги, такі як рецепти і відвідування офісу лікаря можуть мати різні покриття, таких як невеликі франшиз або доплату відвідування офісу.

PPO планів медичного костюма багатьох сімей. Велику частину часу, мережі провайдерів прекрасні, але вони дійсно дозволяють доступ до мережі з провайдерів у разі рідкісних ситуаціях. Крім того, аварійно-рятувальних служб, як правило, покриваються за швидкість в мережі, незалежно від того, де вони виконуються. І саме PPO плани дозволяють без постачальників мережі, які повинні бути охоплені в мережі ставкою, якщо не до мережі не доступні в цьому районі. Переконайтеся, що ви розумієте політику таким чином, ви знаєте, що покрито, якщо попередній дозвіл потрібно отримати, і які ситуації дозволило б виключення з політики покриття мережі.

HSA нові плани, і вони добре працюють для деяких людей. У вас є більш високу франшизу план медичного страхування, яка працює з ощадний рахунок здоров’я. Рахунки нараховуються відсотки і, в межах IRS, внески не оподатковуються. Якщо регулярні внески зроблені, гроші в HSA можуть бути доступні, щоб покрити високу франшизу, і навіть платити за затверджених медичних послуг, які не охоплені основним медичним взагалі. Наприклад, багато стоматологічні послуги можна сплатити за рахунком HSA, які не підпадатимуть під великий медичний план. Якщо деякі з цих грошей не використаної протягом року, він буде пролонгувати на наступний рік. Ніякі гроші не втрачаються, і гроші можуть бути вивезені при виході на пенсію (Medicare) вік.

Добре вкладників сподобається HSA плани. Люди, які, можливо, проблеми економії грошей, і, як більш передбачуваний характер тільки оплата рахунку PPO страхування, варто вибрати більш традиційний страхової план. Деякі люди, які мають стабільні фінанси і дисципліновані ощадні плани, дуже задоволені плани HSA, тому що вони можуть тримати страхові внески низькими. Багато грошей витрачено тільки коли послуга оплачується. Але інші люди, які можуть мати несподівані рахунки, які обмежують HSA внесків, не щасливі, коли у них немає великих грошей в ощадний рахунок на оплату послуг та їх фактичні медичні франшиза як і раніше дуже високий.

Якщо ви спробуєте одного роду план, від компанії, яка пропонує як, і виявити, що ви не задоволені, не панікуйте. Страхові компанії, як правило, дозволяють переключатися з одного роду план з порівнянним план іншого типу. Зрештою, вони воліли б мати перемиканні плани, але тримати їх в якості вашої компанії медичного страхування!