зрозуміти винятку основні положення зі страхування відповідальності – не бути залишений відкритим

Там дуже багато душевного спокою, що виходить із знання ваш малий бізнес застрахований. Але важливо розуміти ризики Вашого бізнесу і те, що різні типи бізнес-страхування відповідальності призначені для охоплення.

Наприклад, розуміння того, що страхування цивільної відповідальності не призначений для покриття так само важливо, як розуміння того, що він робить кришку. Ідеальний час, щоб з’ясувати, що покриває, а що не є, перш ніж купити політики. Як ви вважаєте, ваша політика покупки, визначити, що входить у вартість. Як тільки ви отримаєте ваші загальні документи відповідальності політики, це може бути заманливо подати його в сторону і перейти на наступний виклик. Але, перш ніж ви підводите свою охорону, потрібно трохи часу, щоб переконатися, що ваш поліс покриває все, що ви думаєте.

Майте на увазі такі винятки зустрічаються майже у всіх загальну політику страхування відповідальності.

спільної відповідальності виключає професійної відповідальності

Загальне страхування відповідальності є найбільш поширеним видом бізнесу страхування цивільної відповідальності. В основному, це призначено для захисту вашої компанії у випадку, якщо хтось стверджує, що вони були поранені або їх майно було пошкоджено в результаті вашої недбалості.

Політика власника бізнесу включає в себе страхування цивільної відповідальності, яка охоплює тілесних ушкоджень, псування майна, отримання травм і реклами травми. Це часто включає в себе рекламу порушення авторських прав; дифамації, таких як наклеп і образу, і вторгнення в приватне життя. BOP також включає в себе страхування майна, яке охоплює як своєї, так і бізнес-чужої власності.

Чого не вистачає? Претензії, пов’язані з професійною недбалості або невиконання ваших професійних обов’язків.

Позовів, пов’язаних з таким претензіям поставили багато невеликі компанії з бізнесу. Справді, для багатьох аудиторських та консалтингових компаній, ризик відповідальності, пов’язаний з професійною помилки та упущення і недбалість може бути набагато більше, ніж тілесні ушкодження та майнові ризики шкоду, що підпадає під загальну політику відповідальності.

Щоб захистити свій бізнес від таких претензій, вам потрібно буде придбати окремий страхування професійної відповідальності, також відомий як помилки і пропуски або E & O охоплення.

несправедливими або дискримінацію в галузі зайнятості не поширюються

Типовий комерційний генеральний поліс страхування відповідальності також не поширюється на несправедливі або дискримінаційні практики прийому на роботу, в тому числі припинення найму і вимог, пов’язаних с. Також виключаються будь-які претензії, пов’язані з пониження на посаді, переведення, оцінки співробітників, дисципліна, утисків і інших, пов’язаних із зайнятістю політики.

Коротше кажучи: якщо працівник стверджує, він або вона були несправедливо або що ви діяли незаконно, у ваших відносинах з ними, загальна політика відповідальністю, як правило, не реагують. Ці винятки застосовуються не тільки для працівників в даний час на співробітників, але і для здобувачів, підрядників і колишніх співробітників, які більше не працюють на Вас.

Якщо ви турбуєтеся про претензії, пов’язані з зайнятістю, пов’язаної з ними практики, ви можете подивитися в покупці зайнятості практики страхування відповідальності (EPLI), яка покриває вашу юридичну відповідальність за деякі претензії, пов’язані з неправомірним припиненням, дискримінації та сексуальних домагань.

субпідрядників

Якщо ваш бізнес, як і багато підприємств малого бізнесу, ви іноді покладатися на субпідрядників, щоб отримати роботу. Якщо це так, то важливо мати чітке уявлення про те, як страхування цивільної відповідальності відноситься до вашого субпідрядників – або що ще більш важливо, як воно не могло б.

З деякими страховими компаніями, претензії викликані незалежні підрядники, що працюють від вашого імені не поширюється на основні положення по страхуванню відповідальності. З іншого боку, деякі загальну політику страхування відповідальності дуже широкі і охоплюють не тільки вас, якщо підрядник допустив помилку, але також охоплює безпосередньо підряднику. Очевидно, важливо заздалегідь знати, як ви повинні очікувати, що ваші політики виконувати.

знати ваші політики

Політика винятків є одну причину, чому він платить мати знаючого агента або брокера на вашому боці. При покупці політики, бути дуже чітке уявлення про тип роботи, яку ви робите, щоб ваш агент може гарантувати, що ви покриті за всі ризики, які можуть виникнути в процесі роботи. Якщо ви не впевнені, чи є конкретний заклопотаність поширюється на загальну політику відповідальності, читати ваші політики ретельно і запитайте вашого агента або брокера для отримання роз’яснень.