зрозуміти ваші варіанти для сімейного медичного страхування

Сімейного медичного страхування є одним з найбільш важливих покупок, які робить будь-якої сім’ї. Ви можете, АОТ дозволити собі бути без нього. Сьогодні, AOS зростання витрат на медичне обслуговування зробити всього один невідкладної лікування величезні витрати, що створює дірку у вашому бюджеті на довгі роки.
Для того, щоб захистити свою сім’ю і фінансової ситуації, необхідно забезпечити охоплення. Кілька варіантів плану платежів та дизайн створюють сім’ї медичного страхування плану налаштувати під свої потреби.

Виберіть родині медичного страхування, який відповідає вашій ситуації. Якщо ви тимчасово без страховки і знаю, що ви, Äôll мати його найближчим часом, короткострокові медичне страхування може бути для вас. Короткострокове медичне страхування є більш недорогий, ніж постійний план сім’ї, оскільки вона охоплює тільки ви для конкретного обмеженого періоду часу. Багато компаній пропонують цей не покривають більш ніж за рік.

Вирішіть, скільки ви можете дозволити собі платити авансом. Більшість планів є франшизи і з власної кишені максимум. Франшиза суму, яку ви платите, перш ніж страхова компанія починає платити за рахунками. Чим вище франшиза, тим нижче премія стає вашою. Там же є з кишені максимуму для деяких політик. Зі своєї кишені, є найбільш ви, Äôll платити з власної кишені протягом одного року.

Виберіть кращий тип покриття для вашої родини. Хочете план, який дозволяє вам вибрати свій власний лікар або той, який використовує мережу лікарів і вибір медичної допомоги? Деякі люди вважають за краще план, який дозволяє їм йти куди завгодно і забирає більшу частину законопроекту після франшизи. Ці плани є більш дорогими. Плани, які використовують мережу лікарів або є стандартними, як більш старі плани, або нове покоління, яке обмежує суму, яку ви платите за кожен вид медичної служби. Багато з планів, які визначають групу лікарів може включати ваше сімейний лікар так що перевірити на що, перш ніж усунути будь-які вибори.

Існує новий тип сім’ї медичного страхування називається медичний план економії. У цьому плані, у вас є два рахунки. Одним з них є дуже високою франшизи план медичного страхування, а інший є податок відкладений план економії. Коли відбуваються дрібні купюри, використовуйте план економії. Ви ніколи не платити податки на прибуток, поки вона, AOS для медичних цілей. Як тільки ви досягаєте франшиза, медичного страхування починає платити. Цей тип плану працює дуже добре в першу чергу для здорових людей, так як гроші в ощадній належить вам, і будує з року в рік.

Є способи, щоб відповідати сімейного медичного страхування в ваш бюджет, не порушуючи його спині. Знайти тип покриття краще для вашої родини і вносити корективи як у франшизи і зі своєї кишені. Подивіться на плани, які пропонують басейн лікарів за більш низьку вартість. Ніхто не може дозволити собі бути без медичної страховки, але ви можете зробити страхування здоров’я сім’ї доступним. Ніхто не любить платити страхові внески за страховими полісами, але майже всі згодні з тим, що, коли вам потрібно покриття, у нього основні фінансові вигоди, щоб ви знали, що у вас є на місці, коли це необхідно.