зрозуміти вашу договору страхування

Всі договори страхування регулюються поняття “оферта і акцепт. Для цього необхідно заповнити форму заявки і відправити його в страхову компанію. Також, іноді необхідно докласти чек на розмір премії, з пропозицією формі.

Ваша заповнення форми заявки та відправивши його в страхову компанію є «пропозиція» і, коли страхова компанія приймає вашу пропозицію це «визнання» частина концепції. Сума, яку ви платите, як премія вважається як “розгляд” частина договору. Концепція «правоздатність» також застосовується до договорів страхування. Вона вимагає обидві сторони бути юридично здатні вступати контракту. Ваш договір страхування, заснованої на “законних цілей”, що означає, що контакт не призначена для заохочення незаконної діяльності. Інших правових принципів, що регулюють контракти є:

Принцип відшкодування:

Цей принцип вимагає страховика виплатити суму, що не більше, ніж фактичні понесені збитки, у разі втрати. Сума, сплачена як стверджують у страховій компанії не повинна бути більше, ніж сума впевнені в договорі страхування. Мета полягає в тому, щоб забезпечити суму претензії, які допоможуть позивача повернути втрачену фінансове становище. У деяких контрактах відшкодування, сума, що виплачується страхової компанії залежно від суми фактичних втрат. Деякі контракти відшкодування також є положення про претензії повинно здійснюватися тільки, якщо фактичний збиток перевищує певну суму. Наприклад, у договір автострахування в 3000 доларів, ви мали би право на суми позову, тільки якщо фактичні втрати перевищують 3000 доларів. У разі, якщо фактичний обсяг збиток нижче 3000 доларів, ви буде нести відповідальність повинен нести всі витрати.

страховий інтерес

У цьому страхове покриття, договір страхування поширюється тільки на ті властивості або подій, зазначених у момент інвестицій. Наприклад, якщо ви живете в будинку твого дядька і подати заявку на страхування домовласників, то страхова компанія відмовити у задоволенні вимоги, оскільки ви не є власником майна і не страждають будь-які особисті фінансові втрати у випадку, якщо будинок буде пошкоджено.

Принцип суброгації

Принцип суброгації дозволяє застрахованій претендувати на суму від третьої сторони, відповідальної за втрати. Це дозволяє страховику шукати законні методи, щоб відновити сума збитків, які компанія виплатила застрахованим з виплати страхового відшкодування. Наприклад, якщо ви отримаєте травму в ДТП, через небезпечного водіння третьої сторони, страхова компанія буде компенсувати ваші втрати, а також буде судитися з третього боку, щоб відновити гроші, сплачені як претензії.

Доктрина вкрай сумлінно

Це означає, що обидві сторони, як очікується, розкривати будь-яку інформацію, важливо договору. Наприклад, при подачі заяви на страхування життя, це ваш обов’язок розкривати будь-яку постійних хвороб, які ви могли б мати. Крім того, ваш страховик також як очікується, буде ясно, на хвороби, які не підпадають під контрактом.

Як тільки ви звикнете з принципами, ви зможете зрозуміти масштаби вашого договору страхування. Це робить вас незалежним від страхової консультант.