зробити свій невеликий Страхування відповідальності бізнесу актуальною для майбутнього

За попередніми червня Бюро статистики зайнятості, економіка, здається, показує ознаки зростання в багатьох областях (хоча це, безумовно, все ще борються в більшості з них). Крім того, з малим бізнесом відображення найбільше зростання нових робочих місць, створених, це означає, що зараз дуже вдалий час, щоб переглянути свої вимоги страхування відповідальності, якщо ви є власником малого бізнесу. Нинішній страхування був, ймовірно, більш ніж доречно для кількості співробітників, обсягу на місці пішохідного руху і т.д., які були невід’ємною частиною вашого бізнесу по всій Великої рецесії 2008-10, але він більше не може бути достатньо, так як Вам розширити свої сфери в період розширення.

Прийняття рішення щодо того, чи дійсно ваш план страхування дає відповідну кількість захист для ваших дзвінків прогнозованого зростання трохи здогадок, але є деякі ключові змінні, які, як тільки розглянули, надати вам розумною ідеєю, де вашої фірми варто. Якщо ви очікували побачити зростання впливу в результаті зміни в будь-якому з цих аспектів, які впливають на ваш бізнес, то ви можете думати про розширення вашого покриття:

Нове законодавство

У зв’язку з бурхливими політичними і фінансових умов ми знаходимося, є всюдисущий потенціал для величезних змін в керівні принципи, які впливають на страхування цивільної відповідальності для власників малого бізнесу. Залишайтеся в курсі подій у законодавстві, які мають вплив на вашу організацію, і з’ясувати, якщо будь-який з них підняти відповідальність.

Кількість працівників

Чи очікуєте ви, для розвитку свого кадрового внаслідок розширення у вашому бізнесі? Якщо так, то це друга зміна, що б підняти рівень страхуванні відповідальності ви повинні мати. Багато дрібні власники бізнесу дають мінімальний облік, як коливання в розмірі їх робочої сили вплинути на їх відповідальності, але пов’язані з впливом співробітники є основним фактором у визначенні вашої премії та страхової франшизи.

нових послуг або продуктів

Якщо оновленої бізнес-середовища підштовхнуло Вас почати пропонувати нові продукти або послуги, переконайтеся, що ви розглянути те, що ці доповнення у свій портфель за собою, і переконайтеся, що вони не створюють нових зобов’язань за межами вашої існуючої політики. В якості ілюстрації, якщо ви працюєте в невеликий ресторан і вирішили почати з участю доставкою додому, переконайтеся, що ваш загальний страховий поліс відповідальності містить відповідне покриття для робочих і транспортних засобів.

розширення вашого фізичного властивості

Інший поширений адаптації, компанії роблять як вони збільшуються в розмірах передає свої операції, щоб більше власності, або збільшивши нинішній. Навіть зараз, коли всі додаткові номера відкривається більше можливостей для обслуговування клієнтів, зберігання інвентарю тощо, він також додає багато відповідальності. Важливо пам’ятати про це, і коригувати політику в міру необхідності.

Кілька заключних думок

На жаль, страхування цивільної відповідальності для малого бізнесу це не річ, яку завжди залишається незмінним протягом усього терміну дії плану. Тому що ваш бізнес регулює, і він також буде зобов’язаннями йому доведеться зіткнутися. Завдяки підтримці усвідомлює цей основоположний факт, однак, ви можете змінити свій охоплення, щоб задовольнити ваші мінливі потреби, а також гарантувати, що ваш бізнес буде розвиватися і бути успішним протягом багатьох років у майбутньому.