зробити свій будинок безпечним

Найчастіше найціннішим експонатом, що люди власними (або частину власних) є їх будинком. Ось чому так важливо, щоб переконатися, що у вас є всеосяжний страховий поліс будинку, який дасть вам фінансове покриття повинне щось несподіване або небажаних трапитися. У нинішньому економічному кліматі страхові поліси, як може здатися досить рахунок, але завжди є речі, які можна зробити, щоб знизити витрати.

Страхування житла є загальний термін, який охоплює страхування будівель і зміст страхування. Обидва вони засновані на ризик. Страхова компанія оцінює наскільки ваш зміст або ваше будівля стоїть, а потім залишки цього від ризику пошкодження. Ви не можете (і, ймовірно, не хочуть) зменшити вартість вашої нерухомості, тому самий практичний спосіб зменшити премії є зниження ризику.

Однією з основних загроз для вашого власність через крадіжку. Тому, якщо вам зробити ваш будинок більш безпечним, то ви будете економити гроші на страхові внески. Страхові компанії, як правило, стандартний рівень безпеки, що вони очікують замки, щоб зустрітися, і список торговців, яких вони вважають кваліфікований, щоб зробити будь-яку роботу. Щось же просто, як зміна замків можна заощадити гроші.

Одна з перших речей, які ви можете зробити, це переконатися, що ваш будинок захищений як можна далі від пошкоджень, викликаних погодою. Переконайтеся, що ваш дренаж якнайкраще (хоча, чесно кажучи, в особі кількох мільйонів літрів води навіть найкращий дренажна система буде боротися), і якщо ви можете переконатися, що ваш поверхів вниз зроблені з жорсткого поверхню, яка не зашкодить в тому, як би килим.

Інша справа, що ви повинні розглядати це отримання охоронної сигналізації встановлені на вашу власність. Знову ж таки є мінімальний стандарт, який ви повинні зустрітися, але якщо ви робите ваші премії можуть бути скорочені на від 5 до 15% на рік.

Аналогічним чином ви можете переконатися, що у вас є хороша пожежна сигналізація встановлена. Вогонь є реальною небезпекою і одна пожежа може привести до мамонта страхових випадків. З цієї причини належної детектори допоможе вам заощадити гроші, однак, переконатися, що вони знаходяться на місці і працюють коректно, в іншому випадку ви повинні понести збитки в результаті пожежі в страховій компанії можуть не захотіти виплачувати.

На момент написання статті немає регіонами країни є страховими випадками, що через екстремальних погодних умов, але якщо ви живете в районі з високим ступенем ризику для таких подій, як повені, то цілком імовірно, що ваш страховий поліс буде досить дорого. Існує не так вже багато можна зробити про нього в цілому, але як завжди є кілька речей, які ви можете зробити, щоб зменшити шкоду, яка повінь, наприклад, може викликати і, отже, заощадити гроші.

Речі, які ви повинні розглянути рухаються електричні пунктів вище будь-якого розумного рівня повені, заміну приладу МДФ кухня з пластиковими еквіваленти і замінити килими та дерев’яні підлоги з бетоном, плиткою і лінолеумом. Якщо ви живете в районі з сильними вітрами переконайтеся, що ви меблі для саду правильно замкнений вниз і, що ваша дах знаходиться в хорошому стані.

Хоча ці зміни можуть здатися трохи різким, вони будуть платити за себе в разі серйозного екстремальних погодних умовах. Перед тим, як робити великі зміни, однак, ви завжди повинні говорити зі своїм страхової компанії, щоб переконатися, що ваші витрати будуть насправді служать мети.

Якщо ви плануєте отримувати новий страховий поліс будинку, спробуйте кооперативне страхування для хорошої політики значення.