зробити життя трохи більш зручною у відставку

Порівнюючи ринок ануїтетів і беручи незалежні консультації може означати до 40% більше доходу на пенсії.

Навіть якщо ви ретельно спланована для виходу на пенсію перспектива відходу з роботи може бути складною, більшість людей з нетерпінням чекаємо, що відставка свободи пропозиції, але багато з них стурбовані опинитися за межею бідності в старості. Ті, на пенсію у найближчі кілька років можуть розраховувати на більш тривалої і здорового пенсійного, ніж попередні покоління, і з однієї цієї причини отримання вашої пенсії рішеннях право має вирішальне значення.

Збільшення гнучкості і варіантів

Ті, хто зробив обережний планів і прийнятих радою протягом їхньої кар’єри буде краще всього підходить, щоб зробити більшу частину своїх пенсійних фондів. Тим не менш, дослідження показують, що в останні роки 61% людей не ходити по магазинах навколо або взяти рада, коли справа дійшла до вкладати свої пенсійні банк. Багато людей не знають, що вони можуть ходити по магазинах навколо взагалі, вважаючи, що вони повинні інвестувати в компанії, які вони використовували, щоб зберегти гроші. Це може виявитися дорогою помилкою, особливо тепер, деякі з положень, що стосуються пенсійного забезпечення змінилися. Раніше вимоги, для покупки ануїтету до досягнення 77 означає, що багато пенсіонерів відчували тиск у виймаючи ануїтетів з відносно невеликим стосується ціни на пропозицію. Це обмеження було зняте і набір можливостей тепер доступні, в тому числі “осідання” схеми, які дозволяють вам залишати кошти в інвестиції на невизначений термін.

Особисті очікування

Найважливіший рада нікому пенсію в найближчому майбутньому це взяти професійні фінансові консультації. Пенсії правила набагато більш гнучкі й дають змогу переміщатися інвестицій в підходящі продукти у разі потреби. У той час як деякі основні припущення при купівлі ануїтету або пенсійний продукт – ці припущення не завжди застосовні для кожної людини. У той час як жінки мають тривалість життя, ніж чоловіки, з діагнозом важкої хвороби можуть вплинути на ці очікування. Те, що багато людей не розуміють, що вони можуть придбати ануїтет у спеціалізованих постачальників, які будуть брати це до уваги – забезпечення потенційно набагато краще, дохід.

Розслаблююча рішення

Багато широко доступних продуктів можна отримати до 40% більше доходів, ніж деякі більш основні. Беручи ануїтету консультацією, перш ніж зробити вирішальний крок з вашого пенсії банк, ви можете бути впевнені, ви отримуєте доступ до кращих опцій. Пошук варіантів для задоволення ваших власних обставин і максимізувати потенційний прибуток може зайняти багато часу і складною, на доступ консультацію фахівця ви можете зменшити це і зробити більш впевнені рішення. Забезпечення того, щоб у вас є продукт, який буде продовжувати платити хороший прибуток важливіше, ніж будь-коли сьогодні, в даний час ціни ануїтету високі і пенсійні фонди добре зарекомендував себе в останні два роки. Інфляція, однак, також плавучість і не друг пенсіонерам – за рахунок використання високих темпів сьогодні, ви можете зміцнити свої позиції в майбутньому.