зробити ваше життя страхових продажів кар’єру … ‘рецесія доказ “

Кілька тижнів тому, я написав серію статей про те, як я почав, і досяг успіху в продажах страхування життя під час одного з найгірших рецесій в історії. А тепер я хотів би поділитися деякими ідеями про те, як ви можете зробити “Спад Доказ” страхування життя продажів кар’єри!

Більшість страхових агентів буде мати дуже важкий час продажу страхування життя (або будь-які інші продукти страхування, інвестицій, послуг) у період економічного спаду, тому що люди не готові додати в свої щомісячні витрати. Справді, більшість людей шукають місця і способи скоротити свої витрати. Вони турбуються про те, що може статися, якщо ціни зростають, іпотечні процентні ставки ростуть, нерухомість значень падіння, обвали фондового ринку, і вони втратять роботу.

Однак, якщо ви думаєте про це, їх загальний фінансовий побоювання не сильно відрізняється, ніж у будь який інший час в їхньому житті. Вони як і раніше стурбовані виконання своїх фінансових зобов’язань кожного місяця, що робить їх платежі за іпотечними кредитами; економити на освіті своїх дітей, а також економити на пенсію. Єдина відмінність у тому, що під час економічного спаду люди змушені зосередити свою увагу і вирішувати свої фінансові проблеми просто зараз. Вони шукають реальну допомогу і негайне вирішення їх фінансових проблем! Вони хочуть, щоб зменшити або усунути свої борги, скоротити непотрібні витрати, знизити податки на прибуток, переглядати свої інвестиційні стратегії, і багато іншого! І, велика частина, вони є набагато більш готові сісти і поговорити з фінансовим консультантом, радником, якщо це має великий досвід з, і зосередився на, допомагаючи їм вирішувати їхні нагальні фінансові проблеми.

Багато страхові агенти допомогою страхування життя продажів систем, таких як ‘Нереалізований Фортуна »,« Нескінченні Банківське »,« LEAP »,« Фінансування коледжу »,« Гроші об’єднати облікові записи »та інші вже виникли проблеми залучення потрібної перспективи, настройку призначення та закриття продажі в цьому боротьбу економіки. Хоча всі ці хороші, а може бути, навіть великі продажі ідей, в хорошій економіки, у них є два основних недоліків в боротьбу економіки … 1. Вони продають продукт або послугу, яка вимагає, щоб люди витрачають додаткові гроші. 2. Вони слабкі в наданні унікальних маркетингове повідомлення, щоб послідовно залучити потрібних перспективи.

Якщо ви хочете продати страхування життя коли мало грошей, то ви повинні зосередитися на вирішенні народів безпосередніх фінансових проблем. Ви повинні доставити ваш спеціальне маркетингове повідомлення, щоб стати фінансовим консультантом люди хочуть бачити. Ви повинні допомогти людям “знайти гроші».

“Знайдені Money Management ‘маркетингове повідомлення …« Ми допомагаємо людям отримати те, чого вони хочуть … без них приймати які-небудь додаткові гроші зі своєї кишені! Йдеться про допомогу людям розумно змінити свої витрати та активи з ліквідації боргів, поліпшити свої грошові потоки, а також зменшити податок на прибуток. І ми покажемо вам, як ви можете робити все це, не міняючи поточний спосіб життя! “Головною темою ‘Found Money Management” є “, допомагаючи людям жити заборгованості безкоштовно і по-справжньому багатим.”

Ось лише кілька ідей про те, як ви можете допомогти вашому перспективи щодо скорочення або ліквідації боргу, знизити податок на прибуток, поліпшити свої грошові потоки, і отримати все страхування життя вони потребують і хочуть … Без них приймати які-небудь додаткові гроші зі своєї кишені, або зміни їх нинішній спосіб життя!

Ви можете допомогти їм, щоб зменшити або усунути свої борги і поліпшити свої фінансові потоки?

* У них є кілька кредитних карток і рахунків заряду з великими балансами і високі процентні ставки? Чи могли вони консолідувати всі, що борг на одну кредитну карту з більш низькою процентною ставкою і скорочення їх загальної платежі?

* Чи є у них грошової вартості в їх поліс страхування життя вони могли б використовувати, щоб погасити свої високі процентні кредитні картки або кредиту на купівлю автомобіля? Хіба вони не краще запозичення з себе і платити собі спину, замість того щоб платити комусь ще інтерес?

* Чи є у них невикористаних справедливості в їхній будинок, який вони можуть використовувати, щоб зменшити або усунути свої борги? Чи могли вони вивезти капіталу кредитної лінії?

* Чи можуть вони рефінансувати свої іпотечні кредити, щоб прибрати частину капіталу і низький щомісячний платіж, щоб поліпшити свої фінансові потоки? Відсотки по іпотеці, не підлягає оподаткуванню. Таким чином, вони економлять на податок на прибуток, у той час як скорочення їх боргу та поліпшення їх грошових потоків.
* Чи можуть вони займають гроші у 401k, щоб погасити свої борги по кредитній карті?

Чи можуть вони зменшити страхові внески на їх існуючим страховими полісами для поліпшення їх грошових потоків? І використовувати ці гроші для погашення своїх боргів, або купити страхування життя вони потрібні?

* Чи є у них низький франшиз на їх здоров’я, авто або страхування житла? Якщо вони збільшують свої франшизи, Скільки грошей вони економлять?

* Чи є у них можливість отримати знижку на домовласників, авто і політики страхування відповідальності, помістивши їх у тій же компанії?

* Чи не вони мають право на медичну страховку через свого роботодавця за зниженою ціною? Чи можуть вони скоротити переваги скоротити свої витрати?

* Чи є у них критичного полісу, Д. І. політики, і довготривала догляду страховий поліс з довгострокові вигоди? Приклад: Наявність “до 65 років” періоду виплати допомоги на їх політику DI це добре, але якщо це заважає їм отримувати страхування життя вони повинні захистити свою сім’ю, є довгостроковою вигоді про цю політику дійсно необхідно? Що є більш пріоритетним?

* Чи є у них низький пріоритет вершників на вищевказану політику? Не могли б ви вивільнити гроші шляхом видалення цих вершників?

* Чи є у них грошову вартість політики, які можуть бути сплаченими з дивідендами?

* Чи можете ви порекомендувати компанію за нижчими цінами якості для однієї зі своїх поточних страхування? Переконайтеся, що це дійсно в перспективах інтересах.

Чи є вони фінансуванням пенсійного плану? Чи має сенс бути вкладають гроші в пенсійний рахунок, складових 10%, коли вони виплачують 17% на їх кредитних картах?

* Чи є вони вкладати гроші в Roth IRA? Якщо вони потребують більшої страхування життя, щоб захистити свою сім’ю, вони не могли використовувати політику грошової вартості для своїх пенсійних заощаджень, а не Roth IRA? Не життя грошову вартість страхового поліса побудувати податків відкладено і генерувати оподатковуваний дохід так само, як Roth IRA?

* Чи є вони покласти більше грошей у 401k, ніж буде супроводжуватися їх компанії? Чи можуть вони використовувати деякі з цих додаткових грошей, щоб погасити свої борги і отримати страхування життя вони потрібні?
* Чи є вони використовують традиційні ІРА, SEP, і т.д. … Знову ж таки, якщо вони потребують більшої страхування життя, щоб захистити свою сім’ю, вони не могли замість цього використовувати частину грошей, вони, відкинувши для виходу на пенсію, щоб фінансувати політику грошової вартості?
Чи можете ви допомогти їм знизити податок на прибуток?

* Чи можуть вони списувати бізнес на дому? Чи є у них хобі, вони могли списати як бізнес?

* Все так довго шукали будь-яку офф податку писати? Якщо вони йдуть від 1040EZ короткій формі, повною формою, для податкової економії?

* Ви можете змінити будь-яке з існуючих оподатковуваних свої інвестиції, відкладені податкові інвестиції?

Такими є лише деякі з творчого шляху ви можете допомогти вашому перспективи “знайти гроші. Слідуючи цим знайдені стратегії управління капіталом і навчання, як доставити ваше спеціальне маркетингове повідомлення, ви привернете постійний потік правою перспективи вас, він більше призначень, і ви будете укладати більше угод. І, ви будете дійсно допомагає людям поліпшити своє поточне фінансове становище, не питаючи їх витрачати більше грошей або поміняти свій поточний спосіб життя. Ви станете консультантом люди хочуть бачити!

Якщо ви думаєте, це вимагає багато роботи і освіти, Ви праві.

Тим не менше, вважаю, що інші життєздатні варіанти у вас є під час цієї рецесії …

Використовуючи ці стратегії маркетингу і продажів ви можете …

зробити ваше життя страхових продажів кар’єру … ‘рецесія доказ ”

З повагою в успіху,
Лью Nason
“Дев’ять з десяти хлопець”