зробити більшу частину з вашого страхового плану

Більшість з нас соромтеся щось змінити в нашому житті. Ми віддаємо собі виправдань і продовжити речі, які можна зробити сьогодні – відкласти їх стільки, скільки ми можемо. Чому ми повинні чекати до 1 січня, щоб почати щось нове? Коли мова йде про наше здоров’я, ми завжди чекати. Ми чекаємо, щоб почати піклуватися про себе. Але подумайте, скільки грошей ми могли економити, якщо взяли нашу стан здоров’я серйозно. Ось три простих порад, які допоможуть вам зберегти чек і поліпшити ваше здоров’я.

1. Подбайте про своє здоров’я ситуацію.

Якщо кожен дбав про своє здоров’я лікарі не було б роботи. Ми не розуміємо, що ми ризикуємо нашого власного життя та стоять собі великі гроші, коли ми не хочемо, щоб подарувати собі вчасно. На думку деяких з найбільш відомих лікарів у США – наступні чотири речі можуть знизити схильність до раку, проблеми з серцем і діабет.

1) правильно харчуватися
2) залишатися активними
3) не палю
4) Зверніться до лікаря, то й справа

2. Зробити добре використання вашого доходу до вирахування податків.

Багато роботодавців в усьому США постачання гнучкі рахунки витрат або інших типів податковими пільгами ощадні рахунки, які можна використовувати, щоб заощадити гроші. Все, що вам потрібно зробити, це вказати суму, яку ви хочете, щоб відвернути заробітної плати в ваш гнучкий рахунок видатків, яка потім береться з вашої зарплати до їх початку розрахунку суми податку. Гроші з вашої Гнучка Хобі рахунки можуть бути використані для різних видів медичних витрат, що не покриваються страховкою. Це дуже зручно і не викликає особливих проблем організувати.

Підхід вашого відділу кадрів про Гнучка Хобі рахунки. Ви повинні знати всі деталі, перш ніж застосовувати його.

3. Прочитайте і збережіть кожен клаптик паперу ви отримуєте з кабінету лікаря, у лікарні, і ваша страхова компанія

Нам не подобається збирати речі. Іноді ми отримали рахунок, приносять її додому і знайти його у відро для сміття кілька хвилин по тому. Але що, якщо цей папірець є істотним? Всі медичні рахунки повинні бути поміщені в одну коробку і згадали про. Медичні рахунки не завжди коректні. Всі ми люди, які роблять помилки. Лікарі не застраховані від помилки – не в буквальному сенсі. Вони можуть зробити помилку і, якщо ви знаходите його, ви досить щасливі, щоб виправити її. Якщо ви кинули папір убік – це абсолютно неможливо провести когось відповідальним без доказів або свідчень. Якщо хтось перемикається цифр або пропущені букви в код оплати, ви (чи ваша страхова компанія) може бути виставлений рахунок за процедуру, яка коштує набагато більше, ніж той, який ви фактично отримали.

Якщо ви відчуваєте, що ваш медичний рахунок є якась помилка – будь ласка, не соромтеся зв’язатися з вашим охорони здоров’я забезпечити для подальшої допомоги. Це ваше здоров’я і вона не повинна бути жартували навколо с. Зрештою лікар вашого буде повинен вам пояснення, і ви будете знати правду про те, що сталося.
Важливо також, щоб прочитати заяви медичного страхування ретельно. Якщо ви Медична страхова компанія відмовляється покрити ваші витрати на медичне обслуговування – переконайтеся, що ви дали розумного пояснення з цього приводу. Кожен може зробити помилку. Переконайтеся, що він не має відношення до вашого здоров’я.