зробив PR страхової компанії Помилка резидента імпульсу реформі

Два місяці тому, реформа охорони здоров’я подивився всі, крім мертвих. Республіканська був обраний колишній місце Теда Кеннеді в штаті Массачусетс, в результаті чого демократи без супер більшості, необхідну для проходження законодавства, не стикаючись пірата. Громадськість була категорично проти їх пропозицій. Крім того, Демократична партія сама була розколота з таких питань, як аборти. Тим часом, республіканці були єдині у своїй опозиції.

Менш ніж через місяць, історичний закон, прийнятий обома палатами Конгресу. Палата представників прийняла закон Сенату як є, з Сенатом потім передаючи пакет податкових і бюджет змін шляхом примирення. Після республіканці запропонували кілька поправок до мікроелементи проти парламентських правил (маючи намір за законопроект повернутися за ще одне голосування, можливо розрядку коливні демократи), партії більшості швидко пройшли ці пропозиції. Напередодні Дня сміху, президент Обама підписав законопроект. Як змінити його перспективи так швидко?

Поворотним моментом в імпульсному сталося наприкінці лютого. Хоча Федеральна резервна чиновники стверджують, що рецесія офіційно закінчилася, його наслідки все ще відчувають мільйони американців. Там не було практично ніякої інфляції за останні кілька років, в той час як рівень безробіття злетів і доходи перебувають у стабільному стані або опускається. Незважаючи на це, WellPoint – велика компанія медичного страхування в Каліфорнії та інших штатах – з діловим рішенням, яке луною по всій країні.

Посилаючись збільшив витрати на охорону здоров’я, WellPoint підвищив ставки. У якійсь мірі, це зрозуміло. Проте, рівні збільшується – з 1 травня – були шокуючими. Середній план медичного страхування побачив його премії піднятися більш ніж на 10 відсотків, при цьому деякі споживачі на привітання з 39% збільшується!

Прихильники реформи медичної страховки побіг з новинами. Вони бачили ці дії як доказ того, що щось має бути зроблено. В іншому випадку, здоров’я страховики продовжують отримувати прибуток за рахунок суспільства. Міністр охорони здоров’я і соціальних служб Кетлін Сібеліус попросив для WellPoint Лист, що підтверджує їх підвищень ставки, яка тепер потрібно відповідно до нового закону. Закон також дає федеральному уряду право регулювати і обмежувати витрата збільшується, при потужності багато держав в даний час немає.

WellPoint дії в значній мірі відповідальні за вселяє законопроект, який помирає на корені. Швидкість збільшується переконані більшість демократів у Конгресі, щоб об’єднатися, у тому числі ліберали побоюються законопроекту відсутній суспільний вибір. Таким чином, збільшується служив суспільних відносинах, що в значній мірі буде в кінцевому підсумку кусає медичних страхових компаній зрештою для короткострокових прибутків.

На жаль, здається, що страховик, можливо, не засвоїла урок. Їх генеральний директор, Анжела Braly, якби її щорічної компенсації збільшилася до $ 13,1 млн. в 2009 році. Багато людей вважають, важко співчувати однією з небагатьох галузей, яка виграла від економічного спаду. Ці громадські ходи служать тільки, щоб запалити гнів і далі пропонуємо жорсткого регулювання.