зобов’язального договору – альтернатива банкрутства.

Якщо ви шукаєте альтернативу банкрутства потім зобов’язального договору може бути тільки те, що вам потрібно. Підвищення процентних ставок та іпотечного житлового кризи в США поставив багатьох людей в кризу у всьому світі. Все більше і більше людей намагаються задовольнити свої іпотечні платежі і кредити, і дивляться на альтернативи вибратися з боргів і уникнути банкрутства.

Боргу угода є угодою, де Ви можете оформити угоду про оплату загальна сума ваших боргів з певною швидкістю і часом. Останнім часом борги угоди стали більш широко, оскільки вони дають низький дохід гнучкість, щоб погасити свої борги за нижчою вартістю в порівнянні з справу з банкрутством. Вона займає фінансовий тиск домогосподарства і допомагає людям побудувати впевненість у собі і знову встати на ноги.

Боргу угода дає низькооплачувані працівники з невеликими боргами і активами кількох можливість вибратися з боргів. Якщо у вас виникли фінансові проблеми і хочуть альтернативою банкрутства потім звернутися за порадою. Задайте фінансового консультанта, адміністратора боргу угоди або друга, щоб допомогти вам розробити повний проект угоди боргу. Ваша пропозиція для представлення їх неспроможності та сервісу Довірена Австралії (ITSA) разом із заявою про ваших фінансах. ITSA оцінює заявки і дзвінки кредиторів засідання, якщо вона вважає, що пропозиція знаходиться в їх інтересах, щоб обговорити це питання. Кредитори голосування, і більшість кредиторів повинні прийняти зобов’язального договору для того, щоб бути успішним. Грошовий аспект повинна становити, щонайменше три чверті вартості обіцяних всі ці голосування. Якщо борг угоди пройшла успішно, звільняються від усіх боргів у відповідності з умовами угоди боргу. Якщо кредитор проголосували проти цієї пропозиції, ніякого відновлення дії не можуть бути прийняті, що кредитор оскільки це виходить за умовах боргової угоди.

В останні роки все більше людей вважають за краще брати зобов’язального договору, щоб уникнути банкрутства. Зобов’язального договору є кращим варіантом для деяких людей, як ви можете залишитися біля штурвала власних фінансах, тримайте свої активи і їсти менше пошкоджень вашого кредитного рейтингу.

Як правило, в інтересах боржника погодитися зобов’язального договору, як вони будуть витягувати більше боргу, ніж якщо б ви оголосити про банкрутство. Зазвичай під зобов’язального договору, кредитор буде відновлюватися близько 80 центів за долар у порівнянні з 50 центів-менш у доларах, якщо ви подасте заяву про банкрутство. Проте близько 40% боргу угоди не через невиконання зобов’язань боржником. Деякі думають, що використання боргу угод більш вільно може спонукати домогосподарства збільшити свої борги, як це не буде коштувати так багато, щоб просто піти. Але, дозволяючи велику гнучкість, особливо з низькими доходами, зобов’язального договору може зробити життя простіше для вас, поки ви отримаєте ви фінансові справи в порядок. Це займає багато стрес від вашої сім’ї, трудового життя і, загалом, ваш активний підхід до вирішення Ваших фінансових проблем не дадуть Вам. Тепер отримати там, дослідження фінансових консультантів у вашому районі і записатися на прийом, щоб обговорити ваші варіанти.