знизити витрати на страхування з сім простих кроків

Страхування надає рішень з управління ризиками, щоб допомогти вам уникнути фінансового збитку. Якщо ви знаєте, як купити хороші страхові поліси, ви безумовно можете заощадити більше грошей.

Не всі страховки рівні. Страхові поліси можуть відрізнятися в залежності від типу покриття вони надають, і їх специфічних винятків охоплення. Так що краще, щоб бути в курсі цих речей, щоб уникнути сюрпризів у майбутньому.

Ось деякі з кращих порад, які допоможуть вам у виборі страхової, що вам потрібно, і все ще отримати деякі великі заощадження.

1. Зробіть свою домашню роботу

Скоротити непотрібні витрати на страхування, то краще дізнатися все про страховий поліс першого. Таким чином, ви будете знати швидкість варіації на основі охоплення і відомості про те, що не поширюється. Ви повинні знати, авто вашої держави вимоги про страхування, фактори ризику, де ви будинок розташований, і як різні поліси страхування здоров’я взаємодіють у виплаті посібників.

Якщо ви знаєте свій шлях навколо всі ці речі, ви не будете заманили в купівлі непотрібних страхового покриття і може заощадити багато грошей.

2. Отримувати котирування і порівняти

Щоб зберегти більше грошей на страхування, то краще, щоб отримати котирування цін в першу чергу. Завдяки інтернету, тепер легко і швидко отримати онлайн котирування страхування для всіх видів страхування. Таким чином, ви отримуєте можливість порівняти тарифи і покриття забезпечують якої конкретної політики.

Як тільки ви робите заяву на страхування, ціни можуть змінюватись в залежності від конкретної ситуації ви. Тим не менш, котирування можуть бути дуже корисні в оцінці кошторисної вартості страхування.

3. Отримати покриття, що вам потрібно

Це заплатити, щоб забезпечити вас і вашої сім’ї в майбутньому, отримавши страховку, таких як страхування життя, автострахування, або іпотечне страхування.

Тим не менш, це не обов’язково означає, що ви повинні отримати захист кожного, що ваша страховка може надати вам. Наприклад, якщо у вас немає кредиту на Ваш автомобіль, то краще, щоб не отримати всебічний охоплення або принаймні отримати високий виведеним на вашому авто страхування.

Статистичні звіти показують, що майже 65% власників страхових полісів платять більше премій, ніж вони дійсно повинні платити. Тільки уявіть, скільки доларів ви можете заощадити, якщо б ухилятися від цього непотрібного покриття.

Отримання страхового покриття, що вам потрібно можна заощадити тисячі доларів. Виплати премій, що ви не можете використовувати в майбутньому буде тільки марна трата грошей.

4. Перегляньте свої страхові щорічно

Як автомобілі кредити погашаються і дітям повну коледжі, ваші страхові потреби зміняться. Щороку ви повинні оцінити ваші страхування та коригування на основі поточної ситуації. Також зверніть увагу на будь-які податкові зміни закону, які можуть дозволити для економії коштів за рахунок медичних ощадних рахунків або інших механізмів.

5. Не копіюйте покриття

Ви повинні розуміти, охоплення ваш роботодавець надає і не дублюють, що у вашому власному купівлю страхування. Крім того, перевірити ваша медична страховка покриє Ваші медичної допомоги через автомобільної аварії. Якщо так, то не купують медичну страховку у вашому автострахування.

6. Виявлення заходів, нижче страхової вартості

Багато страхових компаній дасть вам знижку, якщо у вас є сигналізація у Вашому домі. Ви можете виявити, що вартість медичного страхування може бути зменшений тільки, втративши 5 до 10 фунтів або навіть якщо ви є членом спа-центр. Зрештою, страхові компанії люблять, щоб дати вам знижку, якщо ви зменшуєте свої ризики.

7. Отримайте ваш страхування від однієї компанії

Якщо ваша страхова компанія пропонує кілька видів страхування ви можете отримати значну економію, купуючи всі страхові вашої від них. Після отримання Вашого авто, страхування життя і здоров’я від тієї ж компанії, вони дадуть вам свої найкращі ціни і усунути дублюючі покриття, як описано вище.

Скористайтеся цими порадами, і зменшити тягар доведеться платити більше, ніж потрібно платити.