знизити автомобіля страховий тариф

якщо ви відмовитеся платити високі страхові тарифи … Ось 7 “козирів” ви можете використовувати, щоб домовитися про кращу страховий тариф.

знизити автомобіля страховий тариф

Маючи хорошу запис водіння є одним з кращих способів зберегти ваші ставки страхування автомобіля вниз. Ось кілька інших способів, щоб допомогти знизити витрати.

1. біля магазину

Зробити компанії конкурують за Ваш бізнес. Ціни будуть варіюватися від компанії до компанії. Отже, не забудьте запитати, як мінімум 3-4 різних компаній для цитати. Зробити їх заробити свій бізнес.

Поговоріть зі своїми друзями, сусідами і колегами про їх страхових полісів. Якщо вони задоволені своїй страховій компанії є хороші шанси, ви будете занадто.

Існують десятки компаній на лінії готові дати вам безкоштовну консультацію зі страхування автомобілів (як і FreeCarInsuranceQuotes.org CarInsurance.com). Це може бути гарною відправною точкою для вас. Тримайте очі і вуха відкритими для радіо-і телевізійної реклами.

Знову ж, ці установи готові боротися за свій бізнес, так що, не погоджуйтеся.

2. попросити більш високі франшизи

Франшиза це те, що ви платите до Вашого страхового поліса ногами дюйма, піднімаючи франшизу, можна знизити страхові тарифи значно. Наприклад, підвищення вашої франшизи від $ 250 до $ 500 може зменшити ваші зіткнення і всеосяжний охоплення 10-30 відсотків. Підвищення вашої франшизи в $ 1000 допоможе Вам заощадити до 40% або краще.

Тільки переконайтеся, що у вас є грошові кошти в касі, щоб покрити себе у разі виникнення претензії.

3. є безпека / протиугінні пристрої, встановлені

Ви можете мати право на додаткові знижки страхування, якщо ваш автомобіль оснащений одним або кількома параметрами: антиблокувальна система гальм, автоматичні ремені безпеки, подушки безпеки або контролю тяги.

Установка транспортного засобу відновлення системи, такі як LoJack або Teletracer можна заощадити до 7-10% на рік.

Інші Протівоугонниє пристрої, такі як клуб є відносно недорогими, а також може допомогти знизити страхові внески.

4. консолідація страхових полісів

Страхування двох або більше транспортних засобів через тієї ж страхової компанії може допомогти зменшити страхові тарифи на цілих 10% -15%. Покриття вашого будинку через ту ж компанію, яка страхує ваші транспортні засоби можуть допомогти знизити ставки ще на 10% -15%.

5. підлітків та коледжу пов’язані драйверів

Підлітки і коледжу пов’язані водії можуть розглянути водіння сімейний автомобіль а не за кермом свого власного автомобіля. Студенти, які відвідують школу і життя далеко від дому може зменшити свої премії на цілих 30-50 відсотків таким чином.

6. скористатися низькими знижки пробіг

Багато страхових компаній пропонують знижені страхові тарифи для людей, які автопарк на роботу або знайти інші способи, щоб тримати їх пробіг низькою.

7. безпеки курси

Поряд з наявністю судимості водіння, приймаючи додаткову безпеку водія курсів може заощадити вам кілька 7-10% на страхування автомобіля. Якщо ви отримуєте трафік цитати, запитаєте про типи курсів, які вони пропонують. Деякі держави готові тримати вашої страховки чистим, якщо ви згодні взяти на себе повну ці курси.

висновок

Зниження вашого авто страхування, у багатьох випадках становить близько знаючи, які питання задавати, і те, що ви маєте право. Так як багато компаній не збираються робити домашнє завдання для вас, ось короткий перелік знижок ви повинні дізнатися про:

[] Невеликим пробігом
[] $ 500 франшизи
[] $ 1000 франшиза
[] Більше одного автомобіля
[] Немає аварій протягом 3 років, 5 років, і так далі
[] Немає рухомих порушення протягом 3 років
[] Драйвера навчальний курс
[] Оборонні курси водіння
[] Протиугінні пристрої
[] Функції безпеки (наприклад, подушки безпеки, антиблокувальна система гальм, денні ходові вогні, і т.д.)
[] Студент Драйвери з гарними оцінками
[] Консолідації політики
[] Студентів далеко від дому
[] Давніми замовниками
[] Знижки для некурящих і пенсіонери

Відрахування будуть варіюватися від штату до штату і від страхової компанії страхової компанії. Так що не забудьте запитати.

Також є ключем до зниження вашого авто страховий тариф не обов’язково, скільки знижки ви маєте право на. Це в нижньому рядку, яка має значення.