знижки, як далеко ви їдете

З Алісою тому в подяку Чудес Тіма Бертона, ми продовжуємо цю серію статей про те, як заробити знижки при страхуванні вашого автомобіля. Цього разу подорож вниз по кролячій норі (або в задзеркаллі, як вам зручніше), має справу з практичністю вашого використання приватного транспорту. Пам’ятайте, страхові компанії хочуть, як невеликий ризик, як можна так вони воліють, щоб ви мали автомобіль припаркований на вашому дворі, де ви захоплюєтеся його від відстані та, коли це стає курним, вимити і відполірувати її. Коротше кажучи, тим менше ви їдете, тим більше Ви економите. Так що давайте, AOS подивитися, як він працює. Є три рази протягом дня, коли нещасні випадки є більш імовірними. Це два основних періоди для поїздок на роботу і з роботи, а пізно вночі і рано вранці, коли водіння часто асоціюється з алкоголем та іншими, Äúsubstances, AU. Статистика показує більше транспортних засобів є на дорозі навколо вас, тим більше шансів, одна зіткнеться з іншого. У піковий час для пасажирів, дороги раптом повне і ризиків аварій високі. Тепер змінити погоду від сонячного світла і ніжний бриз на перший лід та сніг взимку. Більшість водіїв забули ризики, не зробив попередню підготовку і знайти себе на ковзанці без будь-яких спосіб зупинити в поспіху. Аварійності йде високо в небо, поки люди не переучувати свої навички зимового водіння. Вночі, це, AOS зворотного завдання. З 11 вечора до раннього ранку, Є менше транспортних засобів на дорозі, але більшість водіїв може бути менш оповіщення. У кращому випадку, це просто втома. У гіршому випадку це, AOS токсикоманії і ви перебуваєте в дорозі.

Так що, якщо ви згодні не їздити у найнебезпечніші часи, ви отримуєте знижку. З тієї ж причини, погодившись обмежити пробіг також отримує знижку. Якщо ви тільки проїхати кілька миль і тепер кожен раз, шанси на участі в аварії малі. Чим менше пробіг ви приймаєте, тим краще знижки. Для тих же міркувань, де ви керуєте впливає на премії. Хоча практика заборонена в деяких штатах, свій поштовий індекс задає тон на ставку премії. У деяких районах міста і великі міста є статистично більш невдачливий. Так само, якщо ви живете в районі дикої природи або у віддаленій частині прерій, ви можете піти миль, не бачачи іншого автомобіля. Колізії тому рідко, хоча деякі дерева, як відомо, кинути застереження у вітер, коли переходила дорогу. Будьте чесні з собою. У вас є використовувати транспортний засіб? Так, це може бути трохи незручно користуватися громадським транспортом, але, якщо ви економите гроші на страхування, ви можете бути безпечніше і краще у фінансовому.

У попередній статті ми говорили про проблему шахрайства. Найбільші знижки надаються тих, хто готовий довести свою чесність. Перевірте лапки страхування автомобілів для тих, моніторинг надання компаніям, будь то лицем до лиця або через технологію. Деякі компанії просимо Вас зателефонувати один раз на місяць, щоб довести свою пробіг знаходиться в допустимих межах. У інших пристроїв, щоб вписатися у ваші транспортні засоби, які відстежують, коли, де і як ви водите. Потім ця інформація зазвичай передається страховику. Звичайно Великий Брат стежить, але якщо це рятує вас великі гроші, він, AOS варто пошук в авто страхування котирування, щоб знайти ці пропозиції.