знижки для водіння менш

Страхові компанії будуть завжди винагородить вас за водіння менше. Якщо ви рідко покласти колеса на дорозі, шанси невеликі претензії, і всі ваші премії буде «прибуток» до страховика. Так як же це працює? У теорії, це не могло бути простішим. Страхова компанія дивиться на те, хто ви є, коли ви їдете і де ви їздите в ухваленні рішення, скільки ризику ви представляєте. Якщо ви живете в 50 милях від вашої роботи і мають щоденні поїздки по жвавій Міждержавним, шанси на аварію високі. Але якщо ви живете на автобусному маршруті працювати і використовувати тільки ваш автомобіль для непарних подорожей в години пік раз, ймовірність аварії мала. Коли відповісти на запитання анкети, ви побачите питань, що охоплюють ці можливості. Пам’ятайте, якщо ви потрапили в нечесні відповіді, страховик буде скасувати вашу політику і залишити вас без покриття.

Перше питання: де ви живете. Хоча деякі штатах, як Каліфорнія поза законом встановлення ставок у відповідності з вашим поштовим індексом, більшість компаній зосереджені на ваш домашню адресу. Якщо є висока аварії або крадіжки швидкості серед людей, що живуть у вашому районі, ви всі будете платити більш високу премію. Єдиний вибір, якщо ви можете собі це дозволити, це жити якесь місце, де злочини і нещасні випадки ставки нижче. Ви шукайте золоту середину між гіршим злочином внутрішнє місто гарячій точці і будинку в прерії, де ви ніколи не побачите іншого транспортного засобу від кінця одного дня до іншого. Всі знижки на користь водіїв, які лише заганяють-пік протягом дня, і обмежувати їх річний пробіг. Не більше пізньої ночі і рано вранці, коли водіння більшість інших водіїв може бути втома або під впливом алкоголю і / або наркотиків. У цьому зв’язку виникає питання про моніторинг. Це просто, щоб відповісти на питання анкети і претендувати на максимально можливі знижки. Але тенденція серед страховиків, це запитати людей відмовитися від своїх автомобілів в для регулярного огляду записаний пробіг. Максимальні знижки надаються водіям, які згодні з пристроїв, які встановлені зібрати всі дані про водіння і передати його страховикам. Ці пристрої мають елемент, який записує GPS при водінні транспортного засобу, час і, в деяких випадках, деякі вимірювання якості вашого водіння, наприклад, Як часто ви гальмуєте. Нагородою за прийняття цього вторгнення у ваше приватне життя може бути знижки до 25% понад звичайної знижки. Очевидно, що це не дуже гарна ідея використовувати свій власний автомобіль, щоб пограбувати банк, так як страхова компанія буде знати, що ви були там.

Цей набір знижок кілька засмучує. У великих містах з розвиненим громадським транспортом, це зазвичай не надто велика проблема, щоб дістатися туди, куди ви хочете на час без використання власного транспортного засобу. Передбачається, що ваш автомобіль благополучно в гаражі, щоб зменшити ризик крадіжки, ви повинні розірвати або навіть краще, тобто те, що ви економите на страхування платить за використання автобусів і потягів. Але більшій частині території США має погане громадського транспорту, так що мало вибору. Пам’ятайте страхування автомобіля котирування не є останнім словом. Зателефонуйте до компанії, поясніть ваші обставини і обговорити, як ви могли б претендувати на знижки. У ході обговорення, ви часто виявляють включення можливостей, відсутніх на сайті. Так, лікування страхування автомобіля котирування як відкриття пропозиції та розпочати переговори. Витративши трохи часу часто економить ваші гроші.